Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki használt, kinek melyik/mil...

Aki használt, kinek melyik/milyen típusú mellszívó vált be?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Avent elektromos
2020. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kórházban Medela indította be a tejem, itthonra Lansinoh elektromosat vettünk, az is hatékony.
2020. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Avent elektromos van, tökéletes. A többi elektromos is jó. Ne kézi legyen, nekem attól napokig fájtak az ujjaim..
2020. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lorelli elektromos. Volt kézi aventom is. De az egy kalap 💩
2020. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lansinoh elektromos. Nagyon jó volt,szerettem. Előtte 3at is kipróbáltam de ez volt a legjobb. Kézit én sem ajánlom
2020. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Medela swing maxit vettem, aminek 2 feje van. Nagyon jó volt, mert tejem rengeteg volt, de a babámnak féloldalasan le voltak tapadva az arcizmai és nem tudott szopizni, így 8 hónapos koráig fejtem neki.
2020. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 khniki ***** válasza:
Nekem tommee Tippee elektromos volt.
2020. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Avent kézim volt. Azon kívül, hogy nagyon nyikorog semmi bajom nem volt vele,nekem hatékony volt. Két gyermeknél használtam, majd nekiadtam a barátnőmnek, ő semmit sem tudott fejni vele, csak az elektromossal.
2020. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!