Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan lehet tudni hogy apad...

Honnan lehet tudni hogy apad a tej?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam, tej még van. Van, hogy lejönn a ciciről majd vissza mintha elégtelenkedne ilyenkor átrakom a másikra és abból folytatja, vagy elalszik vagy csak jól lakik így. Ha megnyomom jönn több sugárból is szóval nem értem, hogy ilyenkor mi nem tetszik neki 🤷‍♀️ De a fő kérdésem még is az, milyen jellei vannak ha már nem elég a tej? Nem szoktam fejni nem is mérem mennyit eszik.

2020. máj. 13. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Onnan ha gyakori szoptatás mellett fogy a gyerek.
2020. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már kap szilárd ételt is, és akkor így?
2020. máj. 13. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy jön a foga? Az én kislányom akkor viselkedett így, olyankor kevesebbszer is akart szopizni. Amúgy ha igénye szerint mellre kerülhet, akkor nem apad a tej, mert az igény szerinti szopizással fenntartja a termelést illetve szükséges mennyiséget. Milyen szilárd ételt kap?
2020. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Onnan, hogy nem hízik a gyerek, és nincs elég tele pelenka..

Mellette állandóan nyűgös..

2020. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van már két foga lent. Nem gondolom, hogy kevés lenne a tej csak kíváncsi voltam, hogy milyen jellei vannak. Pisis pelusa van, kaka is minden nap. Annak ellenére hogy vasat kapott és kemény a széklete, de kapott széklet lazítót és olyan gyümölcsöket is kap amiről van.
2020. máj. 13. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A "nem hízik a gyerek" témához csak annyit, hogy a súlystagnálás önmagában még nem jelenti, hogy ne lenne elég a tej. Amint beindul a mozgásfejlődés, simán bekövetkezhet, hogy hetekig stagnál a baba súlya, hiszen a sok forgáshoz, kúszáshoz, mászáshoz kell az energia :) Olyan sincs, hogy túl vizes a tej. Az anyatej minden esetben _pont elég_ tápláló a baba számára. Ajánlom a szoptatási kérdezz-felelek csoportot facebook-on.
2020. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a 6-os írja


Emiatt írtam és-t nem vagyot 😅

Csopit én is javaslom

4-es

2020. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!