Hogy válasszam el?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éves a fiam, az elmúlt pár hónapban már szenvedés számomra a szoptatás. Fáj a foga miatt, sebes a mellem, a gyomromban szinte hányingert érzek, olyan kellemetlen érzés már, éjjelt nem aludtunk még át, fáradt vagyok.

Ha azt mondom neki, hogy nincs cici, elfogyott, akkor sikítva ordít.

Mit tehetnék? Tapasztalatoknak örülnék.


2020. máj. 15. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ordítson. Ha elapadna a tejed, akkor is ordítana te meg nem tudod odaadni neki mert üres lenne. Majd megszokja szegény. Nem ordít 30 éves koráig, nyugi :) Csak pár napig, hétig kell szoknia.
2020. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon találsz egy csoportot, szoptatási tanácsadás kérdezz felelek, ott nagyon sok hasznos infót kapsz.
2020. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, hogy többet nem adod oda neki. Elmagyarázod, hogy ez mennyire fáj neked, vérzik, fájdalmat okoz, eszik-iszik már mindent, ha kell neki valami, amit szívhat, akkor ott a cumi, de cicit többet nem kap. Máshogy nem fog menni. Miért szenvedsz miatta? Már nincs szüksége az anyatejre, már nem az a fő táplálékforrása. Ha sír, had' sírjon. Nálunk a cumileszokás úgy ment, hogy ő úgy elrakta a cumiját, hogy egyszerűen sehol nem találtuk. Már csak este kellett neki alváshoz, este meg gondolhatod, hogy nem rohantunk sehova cumit venni. Ő is sírt. Aztán elaludt nélküle. Én megtaláltam utána, de gondolhatod, hogy többet már vissza nem adtam neki. Elvolt nélküle is. A tiéd is megszokja. Fog még egy csomó minden miatt sírni, ha valamit nem kap meg. És mindent nem vehetsz meg neki majd. Mert ha fél éves lenne mondjuk, az más. Akkor még jó, ha kap anyatejet, de másfél évesen azon kívül, hogy megszokásból szívja a melled, már nincs rá szüksége.
2020. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Ezert hagytam abba a szoptatást mikor a hozzatáplálással jól álltunk mar. Majd megszokja ő is, ennyi idősen semmi szüksége rá. Adj neki tejitalt vagy cumit.
2020. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!