Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltatok a szoptatás...

Mit csináltatok a szoptatás alatt jelentkező hajhullással?

Figyelt kérdés
Addig fog hullani, míg szoptatok? Van valami jól bevált készítmény ellene (külső v belső) 3 hónapos a babám, most kezdett extrém módon hullani, nem szeretnék kopasz lenni a végén, főleg, mivel jó hosszúra megnőtt végre.
2020. máj. 18. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvártam, míg elmúlik. Két hónap volt.
2020. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szintén... Megvártam amíg elmúlik
2020. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mitcsinálni. Nekem kb.6 hónap volt. Vissza fog erősödni, nem leszel kopasz 🙂
2020. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vitamint szedtem és reméltem a legjobbakat. Szerintem egy pár hónapig volt intenzívebb utána visszaállt a normálisba. Nyugi marad hajad és miután lecsengett a hullás vissza fog állni a normál állapot. Szedhetsz halolaj kapszulát esetleg és szelént. :)
2020. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, elméletileg terhesség alatta minimum hullik, így ami akkor nem jött ki az szülés után fog. Nekem kb 8 hónappal szülés után maradt abba.
2020. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak az idő segített. (Amúgy úgy tudom, hogy mindenkinek hullik a haja szülés után és szoptatástól független.)

Miután már nem szoptattam az Alpecin koffeinsampont használtam és nekem nagyon bevált. 2 flakon után már 4-5 centis babahajak jelentek meg, pedig nagyon gyenge a hajam.

2020. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. máj. 22. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi köze a szoptatáshoz

Ma hormonok változàsa okozza..2 hónap alatt abbamarad általàban

2020. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól írják előttem, idővel elmúlik, de rásegíthetsz kollagénnel. Dora natura márkájút szedek, terhesség és szoptatás alatt kimondottan ajánlott.
2020. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fodrász ismerős azt mondta, hogy általában első szülésnél jellemzőbb, és kb a 4. Hónapban tetőzik a hullás. Nekem is sokszor látszódott, hogy tincsestül jön, nem "csak úgy". Vérvételen voltam, minden ok. Hajam még van. :D El fog múlni.

Én kovaföld kapszulát szedek, nekem a terhesség elején is hullott a hajam, akkor ezt ajánlotta a védőnő.

2020. dec. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!