Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak én állok hozzá így?

Csak én állok hozzá így?

Figyelt kérdés

Ne támadjatok rám, kérlek, de egyszerűen nem tudom megérteni, hogy hogy lehet, hogy a legtöbb nőnek nem fura, hogy az addig szexuális célokra "használt" mellei a szülés után hirtelen táplálékforrássá válnak? Hogy nem bizarr nekik, hogy addig a párjuk simogatta stb, most meg egy gyerek eszik belőle?

Nekem egyszerűen undorító emiatt a szoptatás. Tudom, én vagyok a fura meg a beteg, de egyszerűen taszít az egész.



2020. máj. 19. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Pedig ez az élet rendje. Az igazi célja az hogy a gyerek találkozzon belőle, a szexuális része az ami csak az embereknél fejlődött ki. Attól még nyugodtan lehet simogatni meg kényeztetni.
2020. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanígy gondolom mint te. Már ketten vagyunk furák és betegek, de engem pont nem érdekel, ki mit gondol rólam emiatt.
2020. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Mivel nekem extra érzékenyek a mellbimbóim (már nem XD), így sosem engedtem a férjemnek, hogy piszkálja, csak magát a mellemet, aztmeg a baba nem piszkálja... :D

egyébként szerintem meg fog változni ez a gondolkodásod, a baba sok mindent kivált az emberből. Én nem akartam szoptatni az érzékeny bimbók miatt, de hát nem én döntöttem, hanem a baba. Most három hónapos, egyáltalán nem fáj a szoptatás, és nagyon örülök neki, hogy bármikor csak előkapom és már kapja is a kaját. EGyébként csak megsúgom, hogy a mell az szoptatásra van. Ez a rendeltetése.

2020. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem tekintettem szexuális “tárgyként” a melleimre..


Ennél sokkal furább,hogy a vaginán jön ki a gyerek, vagy az első orális szex utána

2020. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

U.í.:

Az első felvezetését továbbvéve, a férfiaknak azért szexis a mell, mert ez azt jelenti, hogy abból fogja az utódjait szoptatni.. termékenységet szimbolizàl.

Ahogy a kerek csípő is feltételezi a könnyebb terhességet, szülést...

2020. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes felvetés. Én nem így élem ezt meg, de számomra a mellem eleve nem "szexuális célokra" volt. Szerintem itt lehet a különbség.

Én például simán monokiniznék, mert valahogy nem tudom szégyellni, viszont hogy bárhol bugyi nélkül legyek... fú, kizárt. És nekem inkább meggyűlik a bajom azzal, hogy a gyerek ott fog kijönni. Hogy a mellemből fog enni? Oké, persze :)

De nem vagy beteg meg fura, dehogyis. Ez egy érzés, annak nincs előjele.

2020. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Jah, mert az nem fura, hogy 10 cm-re kitágul a vaginális, ahol előtte a párod max 2-3 cm-es pénisze járt csak.


Szerintem ez sokkal bizarabb, mint a szoptatás, mégis el tudunk vonatkoztatva tőle, mert a szexuális vágy felülírja.


Vicces lenne, ha egy nő se szexelne azután, hogy már szült, csak mert kijött ott egy baba.

2020. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem erről a kérdésről tovább víve pedig az jutott eszembe, hogy akkor ennyi erővel ugyanez a helyzet a szex/szülés témakörrel. Az hogy az embereknél (illetve elvétve néhány egyéb fajnál) a közösülés élvezeti tevékenységgé nőtte ki magát, attól a nemi szervek eredeti funkciója a szaporodás, nők esetében a mellek az utód táplálását hivatottak ellátni. Valóban nem gondolom normális felfogásának azt, ha ettől nem tud vki elvonatkoztatni a saját örömszerzése miatt, de ettől függetlenül ez ugyanúgy magánügy, mint egyéb testi kedvtelések.
2020. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sokan vanna ezzel így szülés előtt, ebben a világon semmi fura nincs. Aztán megszületik a gyerek, és az esetek túlnyomó többségében hormonok hatására egy pillanat alatt megváltozik a hozzáállásuk, és ami pár órával korábban még taszító volt, a világ legtermészetesebb dolgává válik.

Mindkét gyerekemet egy éven túl szoptattam, örömmel, úgy, hogy az első terhességem közben számtalanszor eszembe jutott, hogy ilyen "undorító" dologra én aztán soha nem leszek képes.

2020. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Mit nem lehet ezen külön választani? Szoptatok. Ezen kívül ugyanúgy élvez a mellem re a párom, ugyanúgy kényezteti őket. Fürödni szoktam, szex közben a gyerek nem jut eszembe, etetés közben sem a szex. Mi furcsa az utána lévő első orális szexben? Minden téren jobb mint valaha, pedig már az elején is 10/10 volt. Minden nap együtt vagyunk, akár többször is ha lehet. Fél év telt el mióta megszületett a kisfiunk. Az a beteges, hogy azt hiszitek innentől csak anya vagy, csak szoptatsz stb. Pedig nem 😉
2020. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!