Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek tartósan sok teje van...

Akinek tartósan sok teje van tesz érte valamit (görög szenamag vagy lactoherb tea) vagy csak genetika?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt sok de baratnomnek igen. Ő nem tett semmit. De két gyereket etetett. Egy örökbefogadott kislány is az ő tejét itta.
2020. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igény szerint szoptattam az első perctől kezdve. Az első hetekben kb cicin élt a gyerek. Így szépen felszaporította magának. Utána már minden könnyen ment.
2020. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel alig volt tejem, a másodikkal sok és sokáig volt - semmit sem csináltam másként
2020. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ömlött a tejem első perctől. Szò szerint (!) volt olyan, mèg 4 honapos koràban is, hogy spriccelt kifelè, mikor kiköpte a mellem. Igèny szerint szoptattam, rengeteget. Az egyik nagyanyàmnak volt rengeteg teje, de ő nem tudott megsem sikeresen szoptatni, mert rossz tanàcsokat kapott. Szerintem nàlam az segìtett, hogy semmi akadàly nem hàrult elèm (egèsz ok szülès, vègig velem volt a baba, hàzimunkàt egy ideig kiktathattam, egèszsèges baba), a felkèszültsèg (nem tudtak megingatni rossz tanàcsokkal), pàrom tàmogatàsa (elfogadta, hogy non-stop ciciztetès a dolgom), ès a genetika is közrejàtszott.
2020. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok tenyezos, alapbol magas a prolaktin szintem, mar terhessegek alatt is megjelenik par csepp elotej (es terhessegek kozt sem apadt el teljesen), szules utan hamar beindult, viszont en is igeny szerint szoptattam, a vedono kerte h ne 40percet logjon alkalment a baba rajtam, en meg ugy voltam vele h ha eszik es igenyli es belefer az idombe, miert ne. Amikor apadt vagy nem volt eleg szaporitottam(horror-fejes), ittam Karamalzot, szoptatas utan meg fejtem ejjel ha tobbet akartam. De ehhez kell sajat genetika, jo technikaju baba es ami fontos meg h a kismama egyen eleget (sokszor bizony kimarad ha nem figyelunk oda), igyon! Es pihenjen!
2020. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10.napon lett csak tejbelövellésem, azóta sok tejem van a mai napig is (16 hós a fiam). Rosszul kezdtem, de aztán megmondták hogy nonstop legyen cicin - így lett belövellésem is, valamint szépen felszaporította a tejet is. Szerintem ennyi a titok, nem csináltam mellette másvalamit. Esetleg sok víz, de eddig is sok vizet ittam (kb napi 2-3 liter)
2020. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyànak a görögdinnyètől volt sok teje illetve a rostos siò gyümölcslevektől.viccesnek hangzik de ìgy volt sok teje hònapokon àt.
2020. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ginger Mama ***** válasza:
100%

A nök 98%-nak van annyi teje hogy igèny szerint szoptasson ès elèg teje legyen a babàjànak. Sajnos ez nem valòsul meg a rossz tanàcsok, technika, tàmogatàs hiànya, stressz, stb.

Viszont aki kèpes litereket mèg lefejni, na az genetika szerintem.

A baba a legjobb tejszaporítò, sokat tenni cicire-ez a kulcs. (Meleltte pedig jò minösègü tàplàlò ètel ès elegendö folyadèk. Màsfèl literrel több, mint normàl esetben.)

2020. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kicsi is volt a cickóm mondtam is magamba .... ( nem lesz itt sok tejcsi ) :)) Annyi tejem volt hogy az en kisfiamat és más anyukának is adtam anyatejet. Nekem elég volt egy üveg víz :)
2020. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!