Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért hadonászik és kapálózik...

Miért hadonászik és kapálózik szoptatás közben 3hetesem?

Figyelt kérdés

Újabban szoptatáskor hadonászik és kapálózik.Nagyon cicifüggő.Igény szerint szoptatom.Arra gondoltam hogy lehet hogy nem jön neki elég tej?

De a súlygyarapodás viszont jó.



2020. máj. 27. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Abban nem tudok segíteni, hogy miért csinálja, de szerintem normális. Az én fiam 7 hónapos és még mindig jár keze lába szopi közben.
2020. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kezd rájönni, hogy ilyet is tud, és még néha irányítani is képes... Aztán mivel cicizés közben éppen más dolga nincs, hát próbálgatja.
2020. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jàtszik. Lehet, hogy túl gyorsan jön a tej, erre megoldàs lehet, ha olyan pòzban szoptatsz, ahol a baba van felül.
2020. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hetesen van egy növekedési ugrás. Ilyenkor pár napig nyugtalanabb lehet, plusz többet kéredzkedhet mellre. Ez mind normális. Így csinál magának több tejet.


Másik kérdés, hogy kap e cumit? Ha igen, akkor a cumizavar is okozhatja.

2020. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Nem.fogadja el a cumit attol nem.lehet.Nagyon sokszor cicizik.És nagyon keveseket alszik.10-20-30perceket napközben

2020. máj. 30. 07:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta, és még most is szokta 3 hósan, amikor nagyon éhesen kezdjük a szoptatást, és nem jön rögtön a tej. Aztán mikor 1-2 perc múlva beindul, akkor nem hadonászik. Aztán megint kicsit alábbhagy a tej, és még éhes, akkor megint izeg-mozog, csapdos.
2020. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!