Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megéri a Tommee Tippee tápszer...

Megéri a Tommee Tippee tápszerkészítő gép?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata vele?

Most várom az első gyermekem és hát nem nagyon vagyok még otthon az ilyen dolgokban...

Egyébkén erről van szó: [link]


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 30. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha tápszerezni akarod, akkor meg. Mi is ilyet használunk, szerintem nagy áldás, 2 hetente kell tisztítani, hátránya, hogy ez a típus, baromi hangosan pittyeg.(plusz víz szűrőt kell cserélni benne, gyakorisága attól függ mennyit hasznaljatok)

Ha elsődlegesen szoptatni szeretnél, akkor ne vedd meg előre csak ha nem jön össze a szoptatás

2020. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem totál felesleges. Egy vízforraló bőven elég.
2020. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehúzás. Ráadásul szar is. Forró vizet küld a tápszerre (majd hideget, így csinál húgymeleget), miközben 40 foknál nem szabad melegebb vízben oldani, különben a tápanyagok egy részének kaputt.
2020. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Ne vedd meg!

Előre semmiképp


Nekem meg a cumisüvegeknis feleslegesek voltal

2020. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

#3 honnan jön a 40°C? Minimum 70 kell hogy legyen, hogy a porban esetlegesen elő forduló bacikat kinyírja,( ezért ad először forró vizet a taphoz) aztán hűtöd vissza 37-körülire a fogyasztáshoz

[link]


[link]


Kinek hogy de szerintem hajnalban elég jól jön, hogy nem kell szórakozni a hutogetessel hanem 2 perc alatt meg vagy

2020. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretnének, vagyis nem fogok tudni szoptatni ezért gondoltam hogy veszek a vízforraló helyett.

Meg hát ugye ehhez nem kell kiméricskélni a tápszert.

2020. máj. 30. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sima lehúzàs, tipikusan első babàs szülőknek,teljesen felesleges.
2020. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

A tápszert te kanalazod bele.

Beallitod hogy mekkora mennyiséget szeretnél kapni, pl 120 ml. Meg nyomod a gombot kiad egy kis forró vizet, bekanalazod a tápszert, megint megnyomod a gombot feltolti hidegvizzel, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű legyen.

Nekem van kollégám aki betette a hálószobaba az első időkben, így pikk pakk megvolt az éjjeli etetés. 😂🤣 (és a második gyerekhez is alap hogy használják)

Ami egybe békével mindent az ez a gép

[link]

2020. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
*egybe kever
2020. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor ennek a Tommee Tippe-snek mi értelme van, ha nem méri ki?
2020. máj. 30. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!