Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek van Avent ES Medela...

Akinek van Avent ES Medela KEZI melszivokkal tapasztalata, melyik jott be jobban?

Figyelt kérdés
Csak ez a ket kezi mellszivo erdekel, es olyanok valaszat varom, akik MINDKETTOT probaltak, aki csak az egyiket, vagy elektromosat, az legyszi NE irjon, KOSZI :)

2020. júl. 15. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nekem az Aventnek az elektromos verziója van meg (ez: [link] )

Maximálisan elégedett vagyok vele, nem hangos (nyilván egy alapzaja van, de nagyon halk), 100x gyorsabb mint a kézi, könnyű tisztítani.

A másik fajtát nem ismerem.:(

2020. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irtam a leirasban, de akkor meg egyszer, legydzi az NE irjon, akinek csak az egyik volt. Az erdekelne, hogy a ketto EGYMASHOZ KEPEST milyen.
2020. júl. 15. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mindkettő volt (a Medelát csak kölcsönbe kaptam), de gyorsan vissza is adtam a Medelát, mert nem valami jó minőségű, lassú nagyon. Utána elmentünk egy bababoltba és az eladó segített melyik felelne meg legjobban az igényeimnek. Így esett a választás az Aventre. Csak ajánlani tudom (második babánál is használom), minőségi, nem is olyan "lassú". DE szerintem inkább menj el te is a boltba, és kérd szakértő véleményét.

2020. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!