Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon lefogytam a szoptatástó...

Nagyon lefogytam a szoptatástól. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Nagyon szoptatás párti vagyok,hála Istennek minden gond nélkül sikerül is az elejétől fogva. 8 hónapos a fiam,10kg,igény szerint szoptatott. Ez kb éjszakával együtt napi 10 alkalom. Már mászik sebesen,ahol tud feláll,egyre több az energiája. Amit sajnos tőlem szív le,csúnyán fogalmazva. Szilárdat eszik szépen,ízlik is neki,csak kb a fele annyit mint más ennyi idős baba,ahogy itt olvasgattam. A védőnő azt mondja minden jól van így,mert gyönyörű,makk egészséges,kis vasgyúró a fiam. Ez boldoggá is tesz csak az aggaszt,hogy én már csak 52kg vagyok. 60kg voltam amikor terhes lettem,normál testalkatú. 85-el mentem szülni,sokat híztam,sokat is ettem. És azóta olvadnak a kilók. Már nincs fenekem,se combom. Rémesen nézek ki szerintem.Enni eszem rendesen,de úgy látszik kevés. Arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek is a szoptatástól van? Hormonproblémám szerintem nincs. Annak biztos lenne más tünete is. Szeretném sokáig szoptatni.

2020. júl. 25. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is jártam így 42 kiló voltam, mindenre vizsgáltak. Szoptatás után visszahíztam. Ettől még nálad okozhatja pl. jellemzően pajzsmirigy, nem kell, hogy más tünete legyen.
2020. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

*Hormonproblémám szerintem nincs.


Rosszul gondolod.


Egy terhesség sokaknál megviseli a PM-et. Van akinél alulműködést okoz, van akinél túlműködést okoz.

Nálad a túlműködésre hajaz a dolog.

2020. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyenesen következik...

Nekem semmi változás...

Tennem kell, hogy fogyjak.

2020. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó de irigylem a bajotokat. 😀

Én a másik -fajtába tartozom. 12.5 kiló tömény anyatej a 15 hónapos fiam, én meg több vagyok mint eddig bármikor.😒

2020. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is. Már szinte anorexiásnak néztem ki. Nem jó ám ez se kedves utolsó . Szoptatás után helyrejöttem szerencsére.
2020. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, egyik ismerősömnélnteljesen ugyanez volt, ő sem gondolt hormonra, mert sosem volt ilyesmivel gondja. Aztán kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködése van, de elég durván.
2020. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha fogysz akkor túlműködik nem? Na mindegy. Köszönöm szépen a válaszokat! Biztos,hogy csináltatok egy vérképet!
2020. júl. 28. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs alulműködésre gondoltam, elírtam
2020. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!