Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet olcsón szoptatós...

Hol lehet olcsón szoptatós melltartót venni? Illetve mekkorát vegyek, eddig nem nagyon nőttek a melleim és alapból sem voltak nagyok. 32 hetes

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a bonprixről rendeltem. Elég jó áron voltak.
2020. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A kinais vagy a lidl-s teljesen jok! Egy mérettel vegyél nagyobbat mint amit hordasz, amikor belövel a tej nagyon nagy lesz. Terhesség alatt nekem sem nőttek
2020. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak 1 kosárméretet nőtt. Csak akkor voltak nagyobbak, amikor az első hetekben voltunk, durva tejbelövellés után. De az csak pár hétig tartott, akkor szinte nem is viseltem melltartót, itthon voltunk, nem tudtam elviselni. Utána visszaállt normál méretre. Most már 13 hónapja szoptatok, ugyanakkorák, mint voltak.

Én csak Lidl szoptatós melltartókat hordok, nagyon kényelmesek, és még jól is néznek ki. Hátrányuk, hogy csak időnként lehet kapni, nem mindig. De szerintem hamarosan lesznek, mert már rég voltak kismama ruhák.

2020. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Egyébként az első gyereknél én is a kínaiban vettem csak az nekem nem jött be. Viszkettem tőle. Utána vettem a Tescoban az tökéletes volt. Most nem láttam ott ezért rendeltem a Bonprixtől de nagyon jó minőségű.
2020. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem az enyéimet, Facebook Marketplace-ről és gardróbcseréről, tök jók, már azokat hordom, 32 hetes vagyok. Eggyel nagyobbat vettem a szokásos méretemnél, nekem nőttek.
2020. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a vásárban szoktam venni annak idején. Most pedig ki fogom próbálni a lidliset.
2020. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
LIDL! Kismama nacik is szuperak!
2020. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
H&M
2020. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, kínaiban vettem végül, 1100 körül volt darabja 🙂
2020. aug. 26. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!