Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Help, Algopyrint vettem be...

Help, Algopyrint vettem be és szoptattam, nagy bajt csináltam? Nem tudok elérni senkit (doki, védőnő)

Figyelt kérdés

1 szem volt. Ne szoptassak már inkább ma többet? Vagy nem gond? Mindenhol mást olvasok, félek.

Fél éves.


2020. aug. 23. 20:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1%
Gond, nem tudom mit csinálj. Talán egy darabból nem lesz baj.
2020. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen az oldalon javasolta a védőnő, hogy nézzem meg a hatóanyagokat, ha valamiben bizonytalan vagyok.


Itt, magas kockázatúnak sorolja.


Hagyj ki egy vagy két szoptatást.


Ha van lefejt tejed, inkább azt add oda neki.

2020. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én 20 hónapos korig szoptattam. Kizártnak tartom, hogy addig nem vettem be algopyrint. Hiszen a kórházban is azt adtak, mikor fájt a hasam. Nem lesz semmi gond!
2020. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Aha most magas kockázatban van, pár évvel ezelőtt meg még alacsony kockázatú volt és ezt szedették a kismamákkal is, no comment.
2020. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
A legegyszerűbb, ha "mit szedhetek terhesen/szoptatósan ill. mit adhatok a gyereknek" kérdésekkel az ügyeletes gyógyszertárat hívod fel, tuti nyitva vannak és értenek hozzá.
2020. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
5, annyira nem értenek hozzá. Jellemzően csak felolvassák a betegtájékoztatót, amibe akkor is beleírják, hogy tilos, ha lehet. Algopyrint mondjuk pont nem lehet.
2020. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
#6 Pedig 5 évig járnak egyetemre, hogy értsenek hozzá (van a családunkban). Budapesti államiban császár után Algopyrint adtak mindenkinek meg javasoltak otthonra, bár a gyereknek semmi baja, lehet, az épp ügyeletes is inkompetens volt (akadt olyan), meg már 10 éve volt, én meg biztos nem értek hozzá, meg nem is hallgatnék egy anonim fórumozóra :)
2020. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Császárom volt, migrénes fejfájásom volt utána több napig és Algopyrint adtak rá,de nem csak nekem a szobatársamnak is.Bababarát szoptatást támogató intézmény volt, szóval szoptattunk.Tuti nem adták volna ha gondot okozna.Nalunk nem okozott gondot.
2020. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan már! A szülész-nőgyógyászom javasolta az Algopyrint, amikor belázasodtam. Az anyatejes kislányom akkor volt 3 hetes.
2020. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Csatlakozom, terhesen is azt szedtem nogyogyasz javaslatara. Akkor az volt a "kozkedvelt", manapsag lett szegenyke feketelistas. Szoptatas alatt fejfajasra detto. 4 gyerekem van, mindet 2-3 evig szoptattam es mind egeszseges.
2020. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!