Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol és hogyan szoptattok éjszaka?

Hol és hogyan szoptattok éjszaka?

Figyelt kérdés

Hogyan érdemes csinálni, ha a baba külön szobában lesz, nem mellettünk?

Legyen egy kanapé vagy fotel bent a gyerekszobában?


2020. aug. 24. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én egy kényelmes karosszékben szoptattam. Szoptatós párnával, így ha elaludtam, sem ejtettem le a babát. Nekem fekve nem volt kényelmes. De majd kitapasztalod.
2020. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekszobákban volt hintaszék, amíg szopiztak. Csak az első pár hétben keltek, addig ott szoptattam.
2020. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pár hét után már nem szopiztak éjjel??? Hogyhogy?
2020. aug. 24. 01:00
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Matracon a gyerekszobaban, nekem még most is szopizik éjjel, pedig 7 hónapos.
2020. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, hogy aludtak. 😄 6 és 10 hetes kora közt mind a 4 elkezdett 10-12 órát aludni éjjel egyhuzamban, addig is csak 1x keltek fel.
2020. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az igen! Hát ilyen a környezetemben sem volt sehol, erre nem fogok alapozni. De jó neked, gratulálok!
2020. aug. 24. 01:10
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Pár hétig széken ülve, de amint a kiságy fölé értem vele felébredt és altathattam újra... és újra... aztán mégegyszer... Ezt feladtam és sokkal egyszerűbb és gyorsabb volt minden mikor már a szobában lévő ágyon fekve etettem - innen el tudtam osonni mikor 'elengedte' a cicimet
2020. aug. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Én sosem tudtam fekve szoptatni.



Vagy a kiságya melletti fotelben szoptattam, vagy a nappaliban, a kanapén.


Szerencsére, ha a cicin bealudt, akkor mindig be tudtam tenni hasra, a kiságyába. Ha bukna, vagy a szelek bántanák, gond nélkül kijöjjön. Sosem ébredt fel, hacsak még nem aludt mélyen.


6 hónapos koráig velünk aludt egy szobában.

1 éves koráig, még mellette aludtam matracon.

Nem volt különösebb oka, de az én lelkivilágomnak jobb volt.


Mostanában kap majd leesésgátlós ágyat, amíg megszokja, addig valószínűleg, visszaköltözöm pár éjszakára a szobájába a matracra.

2020. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Egy kényelmes fotel nagy szolgálatot tesz, párnákkal vagy kifejezetten szoptatós párnával kiegészítve (én ez utóbbit sosem tudtam használni).
2020. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Ágyban. Félig ülve vagy feküdve. Volt direkt erre egy egyszemélyes ágy a szobájában. Később ezt kapta meg leesésgátlóval felszerelve a kiságy után.

Második gyerek velünk egy szobába került, őt vissza se teszem szoptatás után. Sokkal könnyebb.

Egyébként első 6 hetesen átaludta, utána legközelebb egyéves korától kelt éjjel, de akkor már nem szopizott (foga keltette).

Második 1,5 éves, még mindig kel éjjel és szopizni.

2020. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!