Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha babas vagyok akkor abba...

Ha babas vagyok akkor abba kell hagynom a szoptatast akkor is ha nem hagyom meg a babamat?

Figyelt kérdés
:S
2010. aug. 5. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell abbahagyni akkor sem,ha megtartod a babát.Akkor ellenjavallt,ha hajlamos vagy a vetélésre,de ezt a nőgyógyászod meg tudja mondani.

De ha nem akarod megtartani,akkor pláne nem kell abbahagynod.

2010. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 xStefix ***** válasza:

Nem kell feltétlenül abbahagyni a szoptatást sem akkor, ha terhes vagy/maradsz, sem akkor, ha abortuszra mész.

Általában csak akkor szükséges elválasztani a babát (ha egyébként egészséges vagy), ha az előző terhesség alkalmával el voltál tiltva a nemi élettől/orgazmustól. De ennek az eldöntése mindig a kezelőorvos feladata!


Nem maradhat meg a picike? :(

2010. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem engedi az anyagi helyzetunk sem es azert sem maradhat meg mert egyedul vagyok,vagyis van parom csak estig dolgozik.es amikor megszuletne a babo akkor mi lenne a kislanyomal:S
2010. aug. 5. 16:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is babás vagyok, és néha nem tudom, hogy jövünk ki a pénzből.Apa nálunk is dolgozik estig.De én úgy éreztem egykeként, hogy egy testvérnél nem adhatok nagyobb ajándékot a lányomnak.Úgyhogy megtartjuk, bár nem tudom, hogy lesz...
2010. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mi is szeretnenk a kislanyomnak 1 kistesot de majd kesob

csak 3 hos a kislanyunk.:S

2010. aug. 5. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Most erre csak azt tudom mondani, hogy védekezni kellett volna... Nem hiszem el, hogy a hathetes kontrollon az orvos meg se kérdezte, mivel szeretnél védekezni a szoptatás ideje alatt.
2010. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
elszakadt az ovszer
2010. aug. 5. 20:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Esemény utáni tabi!

Ha már úgyis tudtad,hogy kiszakadt!!!

2010. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 xStefix ***** válasza:

A 2. gyerek általában már nem kerül annyiba, mint az első - bár ez inkább akkor érvényes, ha már megvannak/megmaradtak a nagy dolgai is, nem akkor, amikor szinte egyszerre kell mindenből kettőt venni, mintha majdnem ikrek lennének... Szóval biztosan nem egyszerű a dolog. :(

Viszont egy megtartott, megszült baba után a kistesót meg elvetetni, hááát... nagyon nehéz döntés lehet, nem irigyellek. :(

Sehonnan sem számíthattok segítségre?

Magadban mondjuk muszáj lenne bíznod, hidd el, két nagyon picivel is túl lehet élni az életet, bár biztosan nem egyszerű.

2010. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

en csak arra gondolok h ha tortenik velem valami a terheseg allat es netan bekerulok a korhazba akkor mi lesz a kislanyomal.nagyon magam alat vagyok.legalab ha lenne 1 kis segitsegem...

a kislanyom allandoan rugdosa a hasamat es amikor nagy lenne a pocim akkor bantana a kistesot tudatlanul:S

2010. aug. 6. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!