Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bölcsesség fog eltávolítás...

Bölcsesség fog eltávolítás altatással utána szoptatás vagy tápszer? Többi lent:

Figyelt kérdés

Nemsokára bölcsesség fog eltávolító műtétem lesz altatásban. Iszonyatosan fáj, már terhesség alatt is fájt, de próbáltam húzni kicsit az időt... Sajnos a két alsó bölcsesség fogamra rá van csavarodva egy ideg, így az orvos szerint csak altatással végezhető. Az a tervem, hogy ha már az altatást ki kell fizetnem, legalább mind a 4 b.fogamat kiszedetem. Így életemben már nem lesz vele gondom.

A babám még csak 4,5 hónapos, 100% iszsz.

A fogorvos szerint kb 1 hétig nem szoptathatok, le kell majd fejnem a tejet és kiönteni. :(

Beszéltem már a védőnővel és a gyerekorvossal is, írtak már fel tápszert, hogy addig azt fog kapni.

Nagyon el vagyok keseredve, mert olvastam már olyat, hogy ahogy a babó tápszert kapott nem kellett neki többet a cici....

Az én babóm nagyon cicis, csak azzal alszik el.


Volt esetleg olyan köztetek aki 1 hét tápszer után visszatért a szoptatáshoz? Hogy sikerült? Vagy engedjem el a szoptatást?


Sajnos nincs már annyi, hogy lefejjem és eltegyem arra a hétre, mert pont annyi van amennyi kell neki :(

Esetleg ha nem veszek be fájdalom csillapítót akkor szoptathatok?

Nyilván megkérdezem majd a dokit is, de vele majd csak csütörtökön találkozok. :)



2020. szept. 7. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudod még pár hónappal eltolni?

Nekem is ki kellett volna műteni (szerencsére nekem nem fájt).

Én nem vállaltam be. Először az egyik oldalt műtik és később a másikat. Tehát nem egyszerre mind a négyet.

2020. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezz meg egy ibclc-s orvost is!

Van erre egy fb csoport, ahol segítenek.

Ott számos esetben olvastam, hogy különféle műtét után sikeresen szoptattak.

2020. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Kizàrt, hogy egy hètig ne szoptathass. IBCLC-s tanàcsadòt lerdezz meg.
2020. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Bölcsességfog műtét után örülni fog, hogy lyuk van a s*ggén. 🙈

Próbáld kibírni még pár hónapot.

2020. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy másik orvost, ilyen nincs hogy egy hétig ne szoptathass!
2020. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat (főként a 4-esnek 🙈😂) fel fogok keresni egy tanácsadót :)
2020. szept. 7. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tudom, csak azért írok, mert nekem mind a négyet kiszedték és egyáltalán nem fájt utána, nem kell tőle félni, az se biztos, hogy kell fájdalomcsillapító.
2020. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!