Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Random szédülés? Hormonális...

Random szédülés? Hormonális hatás lehet?

Figyelt kérdés

8 hónapja szültem, s az utóbbi hónapokban (2-3) elkezdek szédülni és hányinger is jön rám .

Volt, hogy egész nap tartott, de van amikor amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan el is illan.


Terhes nem vagyok, csinaltam 2 tesztet is. Mind ketto negatív, továbbá menstruálok is jelenleg még 40.naponta.


Babám napi 3-4x szopizik már csak.

Szoptatós vitamint és vas tablettát is szedek.


Másnak is volt ilyen? Hormonális hatás lehet?

Nektek mi vált be ilyenkor?


Naponta kb.3 litert megiszok.(leves,viz,tea,tejes kávé reggelente egybevéve)


Válaszotokat előre is köszönöm.



2020. szept. 12. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szédülök szülés óta, a húgom is. Nálunk örökletes szívritmuszavar plusz magas vérnyomás erősödött fel a hormonális változások hatására.


Nálad esetleg nem lehet ilyesmi probléma?


Okozhatja még vashiány, hormonok, kimerültség, alváshiány, folyadékhiány és szorongás/pánik is.


Szóval jó sok minden. Egy alap vérkép jó lenne pl. A háziorvoshoz menj el, mondd el neki, hogy szédülsz.

2020. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Forgó jellegű a szédülés, vagy csak olyan általános?
2020. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Férjemnel ilyen panaszokat a belsőful betegsége okozott. Verkepet is nézess, és fül orr gegeszeti, és neurologiai szakvizsgalat kb. lefedi a lehetséges okokat.
2020. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen tünetekkel megyek nyaki MRI-re a hónap végén. Az idegsebész arra gyanakszik, hogy vagy ér vagy ideg nyomodik valamitől. Brutal izomletapadasaim is vannak 😕
2020. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Napokban kérek időpontot a háziorvoshoz.


2es válaszoló:

Volt arra példa, hogy forgott velem a világ, muszáj voltam lefeküdni feltett lábakkal, de van, hogy csak sima szédülés tör ram.


Vérnyomásom rendben van, szoktam mérni. 110-120/50-60 kozott van. Mindig ennyi volt.:)

2020. szept. 13. 08:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Megoldodott a problemad? Ha igen, mi okozta es hogyan?
márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Hormonális hatás volt és a rendszertelen alvás. Több vasat es magneziumot szedtem. Rá egy hónapra kb elkezdtem menstruálni is.

márc. 20. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon koszonom a gyors valaszod! Neked melyik magnezium valt be?

Bocsi, hogy ennyit kerdezek, de teljesen tanacstalan vagyok. Jovoheten megyek vervetelre. 5 honapos a kislanyom, legeloszor mikor 3 honapos volt, akkor tort ram a semmibol szedules, akkor annyira nem tudtam kezelni, hogy panikroham tort ram. Azutan nem volt egy darabig, majd tegnap es 3 napja ismet hirtelen szinte ajulaserzes szeru szedules par masodpercig, majd utana szedelegtem, masnap is tompa voltam, neha elojott sima szedules😫nem szeretnem, hogy tobbet eloforduljon :(

márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vérvétel után többet tudnak mondani biztos vagyok benne. Ha ráparázol csak rosszabb lesz. (Tapasztalat).

Magnerotot szedtem, de a legjobb elvileg a magnosolv de nekem attól ment a hasam.

Magnerotból meg 3x2 szemet veddem be / nap.

márc. 20. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Koszomom szepen!🥹

Igen, az elsonel annyira beparaztam, hogy 2 oran at tartott egy rohammal egyutt, nem volt kellemes🥲

Visszamaradt a mehemben egy mehlepeny darab, miutan tavozott, ra par napra volt az elso ilyen eset😩szoval valoszinu, hogy hormonalis, de igen, a vervetel tobbet mutat majd.

Jo egeszseget Nektek!☺️

márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!