Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az normàlis, hogy az 5 éves...

Az normàlis, hogy az 5 éves öcsèm mèg szopik?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 10:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%
Egyesek szerint igen, mások szerint nem.
2020. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Èrtem
2020. szept. 17. 10:14
 3/33 anonim ***** válasza:
40%
Miert nem az anyukadat kerdezed meg errol?
2020. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy normális, jézusom. Számomra ez már bőven a beteges kategória.. Lassan iskolába megy és még mindig szopik??Mégis minek? Vannak fogai, mindent meg tud enni, amit a felnőttek. Vagy majd suliban a szünetben is anyuka megy szoptatni? 🤦🏻
2020. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2020. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem se normális...
2020. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Múltkor láttam egy Facebook posztot, ahol anyukák egymásra licitálva mesélték, hogy ki hány éves korig szoptattam a gyerekét. Csak úgy röpködtek a 4-5 éves korig válaszok, szinte szomorkodtak, hogy csak addig...


Számomra már a játszótéren rohangáló és folyékonyan beszélő kétévesek szoptatása is idegen (bár jelenleg normálisnak tartott), ebben a korban pedig betegesnek tartom. Egy 4-5 éves gyereknek már az önállóság felé kéne tartania, nem az anyja csecsén lógnia.

2020. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
25%

Olvasom ezt a dehogy jezusom valaszt. Sztem meg AZ Ő DOLGA, es kinemszarjale? Nem ertem ehhez mi koze Jezusnak. Csomó "nem normalis" dolgot csinalnak emberek. Vagyis olyasmit, ami nem szokvanyos. De ettol meg nem feltetlen beteges dolog.


Sztem egy 5 eves nem 3 orankent szopik, azaz nem megy be az anyja szunetben megszoptatni NYILVAN. Ne túlozzunk mar.


Manapsag mindenki a masik privat szférájába tolakodik a tema kapcsan. A szoptatas EGESZE olyan ami nem tartozik sztem masra. A csaladra tartozik. En mindig nagyokat neztem mikor megkerdeztek, hogy szoptatok-e? Uolyan magánügy, mint a kakilas. Megsem kerdeztem sosem egy idegentol random meg, hogy: "tetszett ma kakilni?"


Nekem sosem jutna eszembe megitelni valakit emiatt. Ezert is irtam fentebb hogy az anyjat kerdezze meg mert bar nem szokvanyos semmikeppen nem "nemnormalis".


Az evesnek meg a fogazatnak amugy mi a f.sz koze ehhez? Kizárólagosan szoptatni fel eves korig ajanlott. Nem azt kerdezte a kerdezo h normalis-e hogy az 5 eves occse anyatejjel van taplalva.


Komolyan mondom olvasni se tudtok de mar jon a sok szarhintes.

2020. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 17. 10:38
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez a kérdező szoptatásfétises. Tegnap is volt egy fáj e a szoptatás kérdése.
2020. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!