Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az egyik ciciről a másikra...

Ha az egyik ciciről a másikra "megy" És nem alszik el rajta, hanem mocorog A 10 hónapos gyerek, akkor nincs annyi tejem már?

Figyelt kérdés
Üresnek érzem, löttyet lett, már nem nehéz és könnyen össze lehet nyomni a melleimet. Mikor volt bőven tejem, akkor nem tudtam így össze nyomni őket. Mint egy szivacs.
2020. okt. 5. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Miből veszem észre hogy elment a tejem? Azon kívül hogy sír, mert éhes
2020. okt. 5. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég pisis pelus és szépen gyarapszik akkor nincs gond.Én soha nem éreztem ,hogy feszülne a mellem csak az első hónapban amikor beindult az egész. Nem hiszem,hogy ez befolyásolná a dolgot.
2020. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván ha szopás után meg kaját ker, akkor éhes maradt, aminek egyik oka lehet a tej apadása.
2020. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Derjaderja ***** válasza:
73%

Hát nálunk 15 hónaposan jött ez, hogy félálomban éjjel órákig cicizni akart.

Nem olyan volt, mindig az addigi ébredések.

Addigra nappal már rég nem szopizott és a hozzátàplálása teljes, súlya, mindene jó volt.

De az éjjeli dolgok miatt elalvás elé bevezettem 2dl junior italt, és kb másnaptól átaludta az éjjelt, amit addig nem.

Szóval én el is határoztam, hogy a kistesónàl ügyibb leszek és mielőbb bevezetem ezt, amikor már nem féltem a szoptatást (csak nyilván 1 év alatt tápszer és nem junior ital van).

2020. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Egyszerűen egy 10 hónapos nem csak éhség miatt ébredhet. Szopizik nyilván megszokásból akkor is, ha nem a hasa keltette, de kisebb eséllyel alszik vissza tőle, hisz a problémát nem oldotta meg. Ennyi.

Feszülést, telítődést csak az első időkben érez a többség. Nem feltétele az elegendő tejnek.

Egyébként egyik gyerekem akkor is ébredt rendszeresen éjjel, ha minőségben és mennyiségben megfelelő normál vacsora mellé még legyűrt nagy adag tápszert is.

2020. okt. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10 hónaposan a fentieket a mozgásfejlődés és a fogzás is okozhat.


Igazi intő jel a pelusban keresendő


Nem elég vizelet és széklet formájában.



10 hósan már ritkán telítődik túl a mell.

Üres tejeszacskónak tűnő mellel 2 gyereket szoptatok párhuzamosan.

2020. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!