Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet elapasztani az...

Hogyan lehet elapasztani az anyatejet? 2 & fél éves, bölcsis. Nincs már rá szüksége. Csak megszokásból szopik. Mindent jól eszik. Cumiként szolgál neki de már nem szeretném.

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 14:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
profi anyukák meg a 10 évig is szoptatók ne írjanak!
2020. okt. 9. 14:03
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A tej elapasztásával nem sokat érsz ha csak cuminak használja. Akkor is cumizni fog, ha nem jön tej. Szépen el kell választani. Nem engedni neki, hogy cicizzen. Akkor a tej is el fog apadni
2020. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vizes borogatást tegyél rá és mindig csak annyit fejj, hogy ne fájjon. Pár nap és elapad.
2020. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is két és fél évesen szoktattam le. Vagyis már nem igényelte este. Nekem magától ment el a tejem. Pár nap alatt.
2020. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem tudom el venni tőle sajnos ez a gyenge fajta vagyok aki nem tud nemet mondani. Sír érte s nem tudom így ezt megtenni vele. Leginkább éjszaka szopik. Ha tehetné egész éjjel úgy aludna hogy a szájába a cici. Szinte csak azért kel fel hogy a szájába vegye s aludjon tovább. De ezt fél óra vagy óránként. Nincs alvasom éjszaka. A nappali alvás is csak úgy megy ha cici van. Arra gondoltam ha már nem jönne belőle semmi lehet nem kellene neki. Mert azért még szól ha az egyikbe már nincs hogy anya csere! Ezért gondoltam hogy elapasztom s megnézem hogy így is kell e neki.
2020. okt. 9. 17:07
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

PEdig ettől komolyabb, nehezebb dolgokra is kell hogy tudj nemet mondani!

Ekkora gyereknek semmi szüksége erre. Csak azért kel fel hogy a szájába vegye?

Szóval együtt alszotok? Erről is le kellene szoktatnod.

2020. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Derjaderja ***** válasza:
30%

Az a baj, hogy nekem fél éve nincs tejem, megis mellen alszik el. Mivel ez kb 10 perc és utána átalszik, engem még nem zavar másfél évesnél.

Csak azért írom, mert nem fogod tudni csak a tejelapasztással megoldani.

Azt a lehetőséget mérlegeld, hogy nem éhes-e. Nekem 15 hónapos korában amikor járni kezdett kb, hirtelen lett ez, hogy fél éjjel a cicin lógott, aztán felkelt játszani.

Ahogx máshol is írtam, esti mesèhez elkezdtem neki 2dl junior italt, amit addig nem pártoltam, és 1v 2 nap alatt annyira megszűnt a gond, hogy azóta is átalussza az éjszakát.

Vacsira is tegyél olyan kaját, amiből sokat eszik, könnyen tudja enni álmosan is és van benne rendes tartalom is nem csak gyors szénhidrát.

2020. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Huu nagyon sok jó tanácsot kaptam! Lássuk csak... Igen velem alszik,de ezen változtatni fogok, a tej apasztás azért lenne az egyik opció, mert bár nem éhes és nem gondolom hogy szomjas, de mégis amikor kiürül az egyik rám szól hogy forduljak úgy hogy a másikat elérje amikor az us kiürül olyankor eltol hanyat vágja magát és alszik. A másik dolog hogy éjszaka minden ébredésnél kér inni is. Hol cici előtt hol pedig utána. Na itt igen itt szomjas. Cappyt iszik nem az édeset hanem a másfél literes dinnyést azt szoktam kubus kisüvegbe tölteni vízzel hígítva. Sajnos csak ezt issza meg. De nem édes én is kóstoltam, én aki csak vizet iszok nen találtam édesnek. Szóval igen. Éhesnek nem de szomjasnak szomjas éjszaka. Ezért ébred meg. S a cicit azt gondolom megszokás vagy hogy vissza aludni kéri újra és újra valahányszor megébred. Tehát. Amire jutottam az az hogy először is megprobalni külön aludni. S megébred és keres és pánikol és sirdogál akkor megint csak a cici fofja megnyugtatni. És cirkuszolás lesz. Van egy bátyja is aki a másik szobában alszik apával. Mindenki ébren lenne akkor éjszakánként.
2020. okt. 9. 21:29
 9/23 A kérdező kommentje:
De mindent meg fogok próbálni és köszönöm a tanácsokat!
2020. okt. 9. 21:33
 10/23 anonim ***** válasza:

Ez borzaszto. Apa miért alszik a másik gyerekkel??

Adj neki vizet, vagy tejet. Hagyd ott a kisàgybs, ha felébred megtalàlja. Hagyj neki egy kis làmpàt.

2020. okt. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!