Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl sok a tej? Muszáj lesz...

Túl sok a tej? Muszáj lesz fejnem?

Figyelt kérdés
Babám lassan 2 hónapos lesz. Kizárólag anyatejes, szeretem is szoptatni, de rengeteg tejem van, fõleg hajnalban és reggel. Néha evés közben a száján folyik ki szegénynek. Fejni nem nagyon szeretnék, mert úgy tudom még többet fog termelni amit nem akarok. Esetleg tud valaki valami megoldást? Vagy mindenképp fejnem kellene?

2020. okt. 19. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem kell csinálnod, be fog állni. Egyszer csak azt veszed majd észre, hogy csak szoptatás közben termelődik (meg este ha sokat kihagysz)
2020. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg tejem volt mindkét gyerekemnél és sosem fejtem (mert nem sikerült). Szerintem még pár hét és be fog állni.
2020. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak ha esetleg nagyon fáj, feszül, akkor fejj le belőle, de csak annyit, hogy megkönnyebbülj, és jobban érezd magad. Ennél többet nem érdemes tenni, hamarosan be fog állni, és csökkenni fog a mennyiség a baba igényeihez.
2020. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!