Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges ez gyógyszerrel?

Lehetséges ez gyógyszerrel?

Figyelt kérdés

Lehetséges szülés után azonnal elapasztani a tejet gyógyszerrel, ha nem akarok szoptatni?

Ítélkezést nem kérek, köszönöm!



2020. okt. 28. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan megoldható,a dokit kellene felhívni!
2020. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bromocriptint adhatnak, beszélj a dokival. De gyógyszer nélkül is megoldható, ha pl egyáltalán nem kezded el szoptatni a babát, és hidegen borogatod a melled. Ha neten rákeresel az elapasztásra, biztos sok infót találsz, szerintem az első ne a gyógyszer legyen, de te tudod. :)
2020. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha hideg borogatást teszel a cicidre és csak annyit fejsz, hogy ne feszüljön, akkor gyógyszer nélkül is elapad. Nekem legalábbis 1 hét alatt sikerült így.
2020. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 28. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szülés után nem fogod egyből mellre tenni es aztan sem fogsz próbálkozni a szoptatással akkor nem nagyon lesz mit elapasztanod...
2020. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem, miért akar bárki is rosszat a gyerekének?

Ez nem ítélkezés, hanem figyelmeztetés, hogy mekkora b*romságra készülsz!

2021. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os! Honnan tudod, hogy milyen okból kényszerül rá bárki is, hogy ezt tegye?? Nekem pl meghalt mind a 2 gyerekem 2 hét után..azért kellett elapasztani. Kösz a lepontozást mindenkinek 🤔🤔🤔 3as voltam.
2021. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!