Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik "tatacici"? Tudtok...

Létezik "tatacici"? Tudtok ilyen, vagy hasonló célú termékről?

Figyelt kérdés

Még mondjuk nincs gyerekünk, de küszöbön a babaprojekt, és az merült fel, hogy hát a gyerek az első évében nagyon rá van szorulva az anyjára, mivel nála van a tej. Így (ha lenne is energiája) anyuka nem tudja otthagyni apukának a gyereket egy rövid időnél többre.

És persze (mint vszeg a legtöbben a gyerek előtt) mi nem szeretnénk azt, hogy a gyerek miatt megszűnünk létezni a külvilágnak. Persze nem arról van szó, hogy hanyagolnánk a gyereket, hanem csak arról, hogy meg szeretnénk oldani, hogy marad valamennyi életünk mellette.


Namármost ha anya elmegy, logikusan lehet cumiból adni a gyereknek tejet. Ezt viszont a feleségem ellenzi, mondván a szoptatás sokkal jobban "megedzi" a gyerek szájkörüli izmait, sok olyat hallani, hogy ha egy gyerek rászokika cumira, később már nem tud szopizni, mert egyszerűen nem tudja kiszívni, mert hozzászokik ahhoz, hgoy a cumiból kb magától jön a tej.

Nade akkor mit tehet apuka?


És eszembe jutott ez a filmrészlet:

https://www.youtube.com/watch?v=ZnwB7otB06U&ab_channel=Dumas..


Létezik ilyen? Megmarad a szopizó inger és közben helyettesíthető anyuka (amíg van lefejt tej). Oké, ez egy film, de maga a szerkezet nem túl bonyolult és még haszna is van, szóval simán elhiszem, hogy van ahol gyártják.. csak hol, milyen néven?



2020. okt. 31. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
:DDDDDDDD
2020. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

🙈🙈🙈


Akkor már inkább svéd itatópohárban, vagy sima pohárban gondolkodjatok, ha nem akartok neki üveget adni.



Ilyen marhaságot!

2020. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Távszoptatás.
2020. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
😀😀😀😀 feldobtad a napom. Most te vagy valami perverz allat vagy vagy egy igazán aranyos pasi. Most nem tudok dönteni.
2020. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Meh, most miért?:D

Ok, nem épp férfias meg esztétikus, de nem is az utcán csinálnám:D

Ismerősi körben ahol gyerek született, ott a jobbik eset az, hogy a csajjal csak úgy lehet találkozni, ha rajta van a gyerek.. ami mondjuk nem probléma, mert így is rugalmas és energikus, de azért nem az igazi..

Másik esetben meg csak akkor látjuk a lányt, ha bekopogunk hozzá. Ő teljesen a 4 fal között ragadt a gyerek miatt, és az az indok, hogy apuka nem tudja helyettesíteni őt.


De a gyerek nem fog szólni, hogy "hé apa, úgy nézel ki mint egy gyökér transzi", mert kap cickót is meg tejet is:D


Szóval ja, én simán bevállalnám, hogy ilyet használok, ha cserébe a párom ki tud menni és el tud tölteni 4-5 órát a barátnőivel nyugodtan. Nekem könnyű férfiként..

2020. okt. 31. 11:44
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

A legtöbb anyuka ha van apuka is, el tud menni máshová, a baba meg iszik cumisüvegböl, vagy itatopohárbol. Van egy olyan, hogy szoptanit készülék, nem hiszem, hogy megoldás, de valami hasonló, mint, amit keresel.

Egyébként szerintem a probléma nem az szokott lenni, hogy külön-külön nem mehetnek a szülők ki a házból, hanem az, hogy együtt nem mehetnek ki, mert valakinek kell lenni a babával, legalábbis nálunk ez a gond, igaz már nagyobb, amíg kicsi volt bárki tudott rá vigyázni a családból.

2020. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Mindig azt mondják, nem szabad fiatalon szülni, mert jön a nyafogás, hogy de élni akarsz meg szórakozni... Én 20 évesen szültem, de eszembe nem jutott volna ilyen baromság. Nekem akkor a gyerek volt az első, nem érdekelt, ki az, aki nem bírja ki nélkülem pár hónapig a barátok közül.
2020. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a SZOPTANÍT készülék megfelelő lenne nektek. Nem csak tápot lehet abba tölteni, hanem lefejt anyatejet is!


Csak tudjon a friss anyuka fejni (legyen annyi teje..).

2020. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Az az igazság hogy gyerek nélkül nehéz elkepzelni milyen is ha gyereked van. A legtöbb esetben a nőnek teljesen magától értetődő, hogy rövidebb, hosszabb ideig (a baba habitusától függően) önmaga háttérbe szorul. Nem azért mert ősanya, hanem azért mert ösztönös.

És bizony az is normális hogy ha valakik családot alapítanak, akkor bizony a legtöbb esetben velük van a gyerek.

2020. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ezt túlbonyolìtani, meg bezàrkòzni. Lehet barhova vinni a babàt, ès ott/ ùtközben megszoptatni. Ìgy nem kellenek pòtmegoldàsok.
2020. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!