Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett késhet a...

Szoptatás mellett késhet a menzesz?

Figyelt kérdés
7 hónapos korától kezdve menzeszelek. Most 13 hónapos. 6 napja késik. Hétfőn délután és ma reggel csináltam egy tesztet de negatív mindkettő. Semmi jele hogy meg akarna jönni, még szopik 1x 2x de az is éjszaka. Mensi előtt egy héttel mindig fájdalmas a szoptatás most viszont az se jelentkezik. Ki maradhat egy havi vérzés szopi miatt?

2020. nov. 11. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Bàrmikor kimaradhat... Nem csak "szopi" miatt.

Védekeztek? Ha igen akkor valószínűleg nem vagy terhes.

Ha nem, akkor lehetséges.

2020. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos korban szerintem már nem attól marad ki,ha előtte fél évig rendszeres volt
2020. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megszakítással de volt hogy anélkül. Csak hát a tesztek negatívak
2020. nov. 11. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehàt nem védekeztek.

A legtöbb 16 éves is tudja (sajnos nem mind) hogy a megszakítàs nem védekezés.

2020. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én tisztába vagyok ezzel. A 13 hónaposom se elsőre jött össze. És évekig megszakítással csináltuk.
2020. nov. 11. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Más meg 1x csinàlja és összejön. Semmit nem jelent. Menj orvoshoz majd ő megmondja
2020. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kikukáztam a reggeli tesztet halvány pozitív
2020. nov. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!