Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt miért híznak...

Szoptatás alatt miért híznak annyit az anyukák?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Én fogytam.
2020. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Mert csak ucsorognek es kozben felkezzel potoljak amit a gyerek epp kisziv.
2020. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Én is pont hogy fogytam, a szoptatás alatt, a szoptatás kalóriát éget. Akik híznak, azok valószínűleg rosszul táplálkoznak.
2020. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom és elképzelni sem, hogyan lehet meghízni.

Nekem nem volt időm sem enni, meg energiám sem, az örökös kialvatlanságtól.

Gondolom megborul a hormonrendszerük, pajzsmirigy alulműködésük lesz stb.

2020. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Csak azért kérdeztem, mert jópár helyen olvastam, hogy terhesség után lement a plusz kiló, de szoptatás alatt fel is jött rögtön egy csomó.
2020. nov. 18. 22:09
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Én fogytam 12kg-t. Volt egy kis súlyfeleslegem (74kg voltam szülés után 1 héttel).


2 év szoptatás után 62kg lettem.


Pedig ettem annyit.. Rengeteg tejem volt, ehhez pedig 1.5x annyit ettem, mint a férjem. Minden nap kalács, csoki... Áááá, olyan szénhidrát éhségem volt, hogy hihetetlen. Mint egy drogfüggőnek. Nem volt kellemes érzés...


Ennek ellenére folyamatosan fogytam. Végül ezért hagytam abba a szoptatást. Csontra fogytam, nem néztem jól ki..

2020. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Többesélyes


Van aki valóban sokat eszik


Pl én nem híztam, de nem is fogyok, mint az első babánàl, mert nem sokat.. de nagyon rendszertelenül eszem..

Itt 1 falat ott 1 falat


A másik

A hormonok mindenkire másként hatnak...


Visszautalva

8 hónaposan jött meg.. azóta ugyanolyan rendszertelen evés mellett elkezdett lemálani a kg

Első babánàl egyáltalán nem jelentett gondot a mensi jelentkezése elôtt sem

2020. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Jó kérdés, én is híztam a másodiknál, az elsőnél pedig 1 hónappal szülés után már 1 kilóval kevesebb voltam, mint a kezdősúlyom volt. A 2. baba iszsz volt, az első félig tápszeres
2020. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki fogyott, azt miért kell lepontozni?! Irigység?! 🤔🤣

Én 77kgval lettem terhes, szülés után 2héttel pont 77 voltam. Aztán onnan megindult a fogyás, lementem 67ig... pont 10kg..

Ahogy abbahagytam a szoptatást, 2honapon belül 5kg vissza is ugrott észrevétlenül, pedig semmit nem csináltam másképp (itt értem a kaját és a mozgást)

2020. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam se le, se fel. Csak érdekelnek a válaszok
2020. nov. 20. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!