Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt miért híznak...

Szoptatás alatt miért híznak annyit az anyukák?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 21:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Attól függ hányszor szopott le
2020. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
70%

Terhesség alatt felszedtem 24 kilót, szülésnél ebből lement 14, ekkor voltam 60 kiló (156 cm). Nem izgattam magam mert mindenki azt mondta hogy olvadni fognak a kilók a szoptatás miatt, meg mindenki mondta a siker történeteit, ezért nagyon nem változtattam, se terhesen, se szoptatás alatt, mert úgyis lemennek a kilók, gondoltam én.

Aztán amikor 3 hónappal utána rálltam a mérlegre akkor mutatott, 62 kilót. Úgy voltam vele ezzel nincsen semmi gond. Aztán eltelt megint 3 hónap (ekkor volt február eleje). 68 kiló voltam. Bőgve álltam le a mérlegről. Akkor döntöttem el, hogy ez így nem mehet, el kell kezdeni valamit csinálni, a kanapé nem fogyaszt.

Tehát elkezdtem egészségesebben enni, többet mozogni (rendszeresen mérni a súlyom), így lettem 1 hónap alatt 1 kilóval kevesebb.

Nagyjából másfél év alatt lettem 52 kiló. És ez a szél elhízás annak volt köszönhető hogy nem figyeltem oda magamra és hogy mikor mennyit és mit eszek.

2020. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg ide jöttek a nagydarab anyukák hogy lenullázzák azokat, akik fogytak? 😅
2020. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Azért ,mert azt hiszik ehetnek amit/és amennyit csak akarnak mert szoptatnak . Van akinél így van,de ez inkább alkati dolog,nem a szoptatás miatt . Aki nem ilyen szerencsés,az hízni fog ,a gyerek etetése (ha csak anyatejet eszik) kb 300-500 kalória többletet igényel ,na egy snickers 300 körül van ,szóval annyira nem érdemes elengednie magát az embernek.:D
2020. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!