Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesseg alatt tudom hogy...

Terhesseg alatt tudom hogy nem lehetett enni hazi turot meg tejfolt a bacik miatt....de szoptatas alatt mi a helyzet ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pasztőrözött tejből van, akkor eheted.
2020. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ehetnéd? Én ettem terhesen is házi tejfölt. A túrót utálom
2020. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ezen nem problémáztunk. A feleségem azt evett, amit megkívánt. A saját kertben termett gyümölcsöt szinte mindig mosatlanul, sárosan a fa alatt. Ha bevittük a lakásba, ott már nem kellett neki. Vagy például csirkecombot, teljesen nyersen, csak a bőrét húzta le. A falat is lekaparta, és megette. Földet is evett ha megkívánta. Nagyon fura gusztusa volt a terhesség alatt. Mégis teljesen egészséges mindkét gyerekünk.
2020. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!