Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy éves gyerek leválasztása?

Egy éves gyerek leválasztása?

Figyelt kérdés
Már jóideje csak éjjel szopizik, általában egyszer kétszer és most szeretném teljesen leválasztani. Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, hogyan csináltátok? Este 7kor vacsizik, nyolckor megy aludni és kb nyolcig alszik. Ez azért elég hosszú idő, megértem ha esetleg éhes, de már nem szeretnék szoptatni. Eddig sajnos a tápszert nem fogadta el.
2020. dec. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Én akkor hagytam abba az éjjeli szopikat 8 hónapos korában, amikor az addig kétségbeesetten ordító lányom 2x egymás után átaludta az éjszakát. Ja, gondoltam, hogy ezt így is lehet? Harmadik éjjel felébredt, kapott vizet, meg egy csókot a homlokára, és visszafektettem. Onnantól nem kelt többé.
2020. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon idillinek hangzik, bárcsak nálunk is ilyen zökkenőmentesen menne..:)
2020. dec. 8. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem lassan 4 honapos a babam 100% anyatejes 1 max 2x kel de eddig 3 ejjel volt hogy vegigaludta szoval elvileg kibirja. Lehet attol is fugg mennyit eszik lefekves elott. Nem tudsz adni neki mast is a tejci melle?
2020. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Négy hónapos koráig az enyém is aludt :( akkor van egy növekedési ugrás és azóta már nehezebb vele. Kb fél éves koráig meg voltam róla győződve, hogy max négy óránként etetem és kibírja..sajnos változnak, ahogy növekednek
2020. dec. 9. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!