Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert utasitja el az anyatejet?

Miert utasitja el az anyatejet?

Figyelt kérdés

4 honapos a baban, 100% anyatejes (szoptatom). 2-3 hete kezdte, hogy szivott parat es utana kifordult, sirt. Ezt altalaban este csinalta. Par napja viszont napkozben keri a cicit de be se kapja, elfordul. Ilyenkor hagyom es varok amig ujra keri (alt. 30 perc) ez megy 1-2 alkalomig amikor vegre eszik. A menstruaciom meg nem jott meg, tejem pedig tuti hogy van (este is)

Mas is jart igy? Tapasztalatok?



2020. dec. 28. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Az evéssel elindul a bélmozgás azzal pedig a hasfájás. Javaslat espumisan evések előtt
2020. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Nekem 3 hós, 100% anyatejes, ugyanezt csinálja. Szerintem a foguk lesz, az én babàmnak a nyála is ömlik, tömi az öklét, most kezdi a fogzást. Kitartást!
2020. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj azt elfelejtettem irni, hogy a hasa se faj, nem hasfajos :)

Lehet tenyleg a fogzas, neki is folyik a nyala bar nem olyan gyakran

2020. dec. 28. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
foga!
2020. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld bekenni szoptatás előtt neki! Dolo gél, Dentinox (ez lidokainos, csak 3x lehet 1 nap).
2020. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!