Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet allergia elleni gyógysze...

Lehet allergia elleni gyógyszert szedni szoptatás alatt? (teljesen tanácstalan vagyok hogy mit tegyek)

Figyelt kérdés
Sajnos elég súlyos allergiám van, most jött ki és tart szeptember végéig! Ha kimegyek a lakásból már 5 perc után trüsszögök és fújom az orrom, elég aktívan! Fulladni is szoktam éjjelente... Úgy érzem igy nem élhetek még 1,5 hónapig! Szerintetek mit tegyek? Erős gyógyszert, ami hatásos lenne biztos nem szedhetek, a gyengék meg csak épphogy mérséklik a tüneteket!
2010. aug. 13. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az erős gyógyszer neve? Mi van írva a tájékoztatójában?
2010. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is allergiás és fulladós voltam, Aeriust szedtem Nasonex-et fújtam nyáron, de már terhesség alatt abba kellett hagynom. :(

Most én is szoptatok, tüsszögésre, orrfolyásra rinocort aqua, a fulladást meg tűröm...

De ha nagyon erősen fulladsz, mindenképpen keress fel szakorvost!

2010. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami szakembert kérdezz meg róla. De attól függetlenül én megpróbálnám a homeopátiás szereket hátha segítenek. Teljesen nem hoznak rendbe, de anyukám is már évek óta csak azt használja, mert mondja, hogy az erős gyógyszerektől se volt jobban. Eszi a histaminumot, corizaliát issza a kálciumot, még biztos van amit szed, de ő sokat van a kertben is és elvan velük.
2010. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szert szedhetsz, csak meg kell beszélni olyannal, aki ért hozzá. Sógornőm volt allergiás és terhesség alatt szedhette, orvosával egyeztetett.
2010. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is elég allergiás vagyok!Nagyon összetett,ételek,pollenek,és én is fulladok!Egyén függő hogy kinek mi kell!Amivel biztosan nem ártasz az a kálcium,de a recept nélkül kapható az lehet gyenge,én azt is receptre kapom a calcimusk injekciót!És pipám is van fulladásra,ezt kismamaként kaptam és végig használhattam,mindkét gyerkőcömnél,még most is szopizik a kisfiam és semmi gond!Szerintem mindenképp menj el,adnak megfelelő készítményt,hidd el nem éri meg mindenfélét próbálgatni.Mi csak azt tudjuk leírni nekünk mi vált,de az nem biztos hogy neked is jó,nem véletlen van ennyi féle gyógyszer!Jobbulást!
2010. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a homeopátia vált be, elmentem homeos orvoshoz, adott alkati szereket, úgy tűnik, működik. Szezon előtt mondjuk jobb elkezdeni, de lehet, hogy most se késő, nem tudom.
2010. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!