Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon csúnya a bőröm mióta...

Nagyon csúnya a bőröm mióta szoptatok, immáron 10. hónapja. Gyulladt viszket. El fog ez múlni valamikor?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mégy orvoshoz ezzel? Ennek semmi köze a szoptatáshoz, valamilyen fertözésed van.
2021. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azétt jöhetett ki szoptatas alatt, mert ilyenkor gyengébb az immunrendszer, hajlamosabb vagy fertőzésekre, stb. Irány a doki! Magától nem fog elmúlni.
2021. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a szülés után, egyeseknek előjön... hormonok. Nem tud adni rá semmit, amíg szoptatok. Csak megkérdeztem bajlódott e vki szintén, hátha mond vmi bíztatót :'(
2021. jan. 13. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress más dokit, vagy ami még jobb, egy börgyógyászt!
2021. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nekem szülés előtt két nappal jött ki szinte az egész testemen nagyon viszkető csalánkiütés, úgy hogy előtte sose volt ilyenem, se semmilyen allergiám. Calcium sandoz pezsgőtabletta segített rajta és a gyógyszertári bőrnyugtató kenőcs.
2021. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem ekcémám lett, kenőcsöt kaptam rá bőrgyógyásztól, meg sok pattanás a terhesség alatt, ezt egy nagyon jó hámlasztó tonikkal tudom kezelni.

Mindenféleképpen bőrgyógyászt keress fel, olyan nincs, hogy nem lehet kezelni szoptatás alatt, csak lasabb lesz a gyógyulás.

2021. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Felesegemnek a terhesség alatt tele lett a háta a viszkető pattanasokkal és ez van meg most is (2 hónapos a baba) azt mondta a doki, hogy a hormonok miatt van és a szoptatás végén majd elmulik. Különböző forumokon ajánlottak mindenfélét. Eddig a teafaolaj + hidratalokrem vált be de ez is csak kB 40%os sikerrel. Írj privatot ha gondolod és küldök linkeket
2021. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom,h el fog múlni, csak egy kis együttérzésre vágytam. Kis sorsközösségre. Teafaolajam van, kipróbálom 😊
2021. jan. 15. 16:14
 9/10 kenlord ***** válasza:

Segített?

Próbáld ki a eucerin dermopure-t

2021. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon. Pimafucort kenőcsöt írt fel a bőrgyógyász. Talán picit jobb 😢. Köszi a tippet.
2021. jan. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!