Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány évig képes maximum a nő...

Hány évig képes maximum a nő tejet termelni?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy ha folyamatosan fejve van, akkor a végtelenségig, hogy sosem apad el?

2021. jan. 18. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheneknél lehet, akkor embereknél is. A mell úgy működik, hogy amíg inger éri, addig termelni fogja a tejet. Régen a szoptatós dajkák is így működtek.
2021. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amennyi inger éri annyit termel?

Akkor igaz lehet, amit "valaki" mondott nekem?

A gyereke egész 16 éves koráig minden reggel egy pohár tejjel indított.

Az illető azt mondta nekem, hogy ezt a napi 1 pohárral ő termelte meg neki.

:D

2021. jan. 18. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simàn lehet. Ahogy az első ìrta, amìg van inger van tej.
2021. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fujjj. De amúgy lehet. Gondolom valami limit amikor már nem. Pl menopauza vagy ilyesmi amikor a hormonok sem

Úgy működnek már.

2021. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben igen, gyakorlatban hamarabb gondolnék arra, hogy tehenet tartott az illető és így "termelte" azt a pohár tejet.

Hogy miért?

Mutass már nekem egy olyan 16 évest, aki meginná az anyja tejét!

2021. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudott róla, ne hülyéskedj ! 😂

Bebeszélték az anyukának még terhesen, hogy minél tovább szoptat, annál egészségesebb lesz a gyerek. Kb 10 hósan nem kérte tovább, így lefejve adta tovább. Aztán kicsit elhúzódott 😂

De engem csak az érdekelt, hogy lehet-e ilyen sok éven át "tejelni" 😂

2021. jan. 18. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Persze, 16 éven keresztül fejt 3 óránként, hogy összejöjjön 2 dl több részletből (mert ha nincs rendszeres gyakori inger, nem fog napi egy fejéssel 2 decit lecsapolni) és ez a gyerekének sose tűnt fel, hogy mit "berreg" anya a fürdőben, hogy meglegyen a friss tejcsi.

+Aztán meg is magyarázta minden alkalommal, hogy most miért tej színű, most miért sárgább, miért opálos vagy épp zöld (mert az elfogyasztott tápláléktól más és más),

ugyanezt az ízkülönbséggel,

Illetve arra is volt ötlete, hogy most miért fél centi zsír van a tetején, máskor az egész az,

arról nem is beszélve, hogy ha a gyerek kért repetát, mit csinált?

Esélytelen.

2021. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!