Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azalia fogamzásgátlótól...

Azalia fogamzásgátlótól mellgyulladás, kevesebb tej?

Figyelt kérdés

4 hete elkezdtem szedni az Azalia fogamzásgátlót, rá fél napra begyulladt a mellem. 1 hét után abbahagytam a tabletta szedését (nem emiatt). Tegnap újból elkezdtem szedni, estére ismét olyan érzésem volt, mint amikor elkezdődött a mellgyulladás. Folyamatosan szoptatok, fejem a maradt tejet, ma jelentősen kevesebb tejem van, mint szokott.

Valakinek apadt már el emiatt a teje? ( a betegtájékoztatóban szerepelt leírást ne másolja be senki kérlek, tudom, hogy elvileg nem befolyásolja.)



2021. jan. 19. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Csökkentheti egy picit a tej termelést, de elapadni nem fog tőle. Rakd sokszot mellre a babát, úgy biztos nem fog. Idő, amég hozzászokik a szervezeted. Én is szedtem, nekem nem befolyásolta a tejet, viszont 4 hónap után görcsölni keztem, barnázni vérezgetni összevissza, s inkább abbahagytam, pedig addig tök jó volt.
2021. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 évig szedtem, végig szoptattam mellette. Nem apadt el,söt!

Szerintem semmi köze hozzá!

2021. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a tej mennyiségével nem volt baj. Viszont a hormonrendszeremet hazavágta. 7hónapig küzdött a doki, hogy újra teherbe essek (gyógyszerekkel, viszgálatokkal. Nem félreérteni 😅) azt a babát el is vesztettük. Most újra az 5.hónapnál járunk eredménytelenül.

Barátnőmnek is bekavart ez a gyógyszer nagyon.

2021. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!