Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ahogy nő a baba úgy csökken a...

Vk1995 kérdése:

Ahogy nő a baba úgy csökken a tej mennyisége vagy úgy nő ? Mikor megszületett akkor sok tejem volt egy mellemből letudtam fejni 200-at ,de már most nagy nehezen 2 mellemből fejek 120-at de nem minden 3 órába van este fele van mikor csak 20ml jön

Figyelt kérdés

Van még valaki így ? Mit javasoltok

Mit csináljak már próbáltam hogy többet fejek de nem segített :(



2021. febr. 7. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
De miert fejsz? Alapvetoen ha beall a kereslet-kinalat, nem feszul a melled, stb, akkor nem kell fejni. Ne azt nezd, mennyit tudsz, hanem azt, hogy a babadnak eleg-e a tej, szepen gyarapodik, van eleg pisis-kakis pelus.
2021. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy sokszor nem fejtem le etettés után és sok x streszeltem is és gondolom azért csökkent a tej mennyiségem mert egy nap a kis babám sírt egy idő után cicin és nem tudtam mi baja próbáltam hogy egyen de folyton elengedte aztán gondoltam le fejem neki és úgy adom cumis üvegből de nem jött semmi :( majd másnap fejtem 2 óránként és csak 40 40 ml jött és folyton fejtem hogy több tejem legyen aztán próbáltam ujjra ciciztetni de csak este hajlandó elfogadni
2021. febr. 8. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy cumizavara van?
2021. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkeppen erdemes felkeresni egy tanacsadot, vesziteni nem veszithetsz! Megiscsak szakember, biztosan tudna valami okosat mondani.
2021. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a fejést erőltesd, hanem a babát szopiztasd minél többet. Nálunk is volt ilyen időszak, amikor úgy éreztem, hogy nem elég neki. Pár napig szinte egész nap szopiztattam. Ilyenkor érzékeli a mell, hogy a babának több tejre van szüksége, mint eddig és ahogy már előttem is írták, ez alatt a pár nap alatt magától beáll a kereslet kínálat. Kitartás! 🙂
2021. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam vele sokat :( nem cicizik csak este nappal inkább össze vissza nézelődik játszik meg próbál elmenni volt hogy 5 óra hosszáig próbáltam minden órában és akkor sem cicit :( szeretnék felkeresni tanács adót de nem magyar országon lakunk
2021. febr. 23. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják az első hat hónap a leglényegesebb. Szerintem örülj, hogy eddig tudtad őt szoptatni, ez sem kis idő, mások mit meg nem adtak volna azért, ha ennyi ideig tudták volna szoptatni a babájukat.🙂 Az sem elhanyagolható, hogy rengeteg baba leválasztja magát, van aki egyik napról a másikra, de sok esetben hosszabb ez a folyamat, lehet nálatok is ez van. Este még szüksége van rá, de napközben már inkább intézi a kis dolgait.🙂 A tanácsadást akár online formában is megprobálhatod, hátha tudnak úgy is segíteni. Előző voltam.
2021. febr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!