Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1éves a kisfiam,még szopizik...

1éves a kisfiam,még szopizik de mellette elkezdtem tornázni ,sajna rajtam maradt 10kg ami nagyon zavar.60kg voltam mindig és sajnos nálam nem lett igaz az,h.szoptatással lemennek a kg...hát nem mennek.Igaz ha már nem szopizik elindul a fogyás?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló helyzetbe,h.amíg szopizott a pici kg mentek fel viszont utána elindult a fogyás olvastam ilyent is de kiváncsi lennék van -e valakinek saját tapasztalata ezzel..Vagy esély sincs rá,h.ebbe reménykedjek🤣Köszi 😊
2021. márc. 28. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szia. Kilóra nem mértem, de nekem is akkor alakult vissza atletikusabb formára a testem, mikor abbahagytam a szoptatást. Pedig ugyanazt sportoltam előtte mint utána.
2021. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én a szoptatás mellett kalóriát számolok!Jan.4. óta lement 10 kg:)
2021. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj de jó nektek😊.Én is lecsökkentettem a kaját elég kicsi adagokat igyekszem enni,első nyilván a baba meg h.legyen tejem de elkeserítő,h.nem jönnek rám a régi ruhák.Máshol nem is nagyon csak a hasamon maradt..Szülés után mindenki azt mobdta szoptatással lemegy mert másnak is de sajnos nálam nem így lett🙁
2021. márc. 28. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficittel megy le, nem a szoptatással. És nem mindegy, hogy napi 5000 kcal-át csökkentettél kisebb adagokra, vagy az átlag 2000-2200-at 1600-ra. Mert azzal fogsz fogyni. Nem mindegy mennyi az a kis adag.
2021. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy így van, és leolvadnak a kilók ha vége a szotatasnak. 1,5 folyamatosan hízok, rám is rámjött 12kg, pedig szülés után 5kgval kevesebb voltam mint terhesség előtt. Próbáltam, ha meg nem eszem rengeteg szénhidrátot, sokkal kevesebb lesz a tejem. Tényleg kborító, együtt érzek.
2021. márc. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon,én is csak bízni tudok benne.Talán szerencsések leszünk.Kaját próbáltam csökkenteni figyelnem kell nekem is a tej miatt,meg iszonyú éhes vagyok.😒
2021. ápr. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!