Nem bufizik a baba?

Figyelt kérdés

Masfel hetes kisbaba,hiaba probalom bufizteteni egyáltalán nem akar. Kiprobaltam az osszes technikat de hiaba. Ha megis elenged egyet egyet véletlen, nem a "bufiztetesnek" koszonheto. Viszont a hasat fajlalja, ugyvettem eszre bantjak s szelek amik nem jonnek ki.

Valakinek otlete? Vagy tapasztalata?



2021. ápr. 1. 03:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Tornáztasd. 😊
2021. ápr. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Torna, vagy valami pocakfájásra. Nekünk az Infacol vált be, de van más is.
2021. ápr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az idő segített, csinálhattam bármit, semmi eredménye nem volt. 3 hónapos volt mire megtanult büfizni, addig tekergett meg ordított amíg ki nem pukizta. A gyerekorvos szerint van ilyen. 🤷
2021. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hasonló volt a fiam, mint a 3-as babája. Szinte soha sem büfizett, pedig szintén megsiratt a pukikat. 3 hónapos korára már nem bántották a szelek, de büfizni utána sem tudott.

(Ezzel szemben a kistesója után állandóan takarítani kellett, mindenhova bukott.)

2021. ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Nekem akkor volt ez mikor üres volt a mellem. Szegény szopta a semmit . Amint kapott tápszert bufizett is. Mered mennyit eszik? Van elég tejed?
2021. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rengeteg tejem van, mar arra is gondoltam hogy az is probléma.

Tornaztatom csak ugye az akkor segit ha mar "beutott a baj". :(

Próbáltam azt is h szopi közben megbufiztetem de az sem vált be.

Kozben szegenynek hangja sincs, neha neha nyoszorog de nem sir a fajdalom miatt. Infacoltot megprobaljuk

2021. ápr. 1. 08:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat
2021. ápr. 1. 08:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt bármit adnál neki varj egy kicsit...még nagyon pici...légy türelmes...nekünk is kellett idő még belejött a büfizésbe...csak légy kitartó
2021. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma volt nálunk a vedono. Mondta h a cseppet nyugodtan probaljuk ki hatha. Plusz adott tippeket szopiztatasra :)

Igazából megvan az oka,hogy miért faj a pocija ugy nez ki. Rengeteget eszik es egy het alatt magara kapott majdnem fel kilot

2021. ápr. 1. 16:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekunk úgy sikerült, hogy a vállamra tettem ugy, hogy gyengéden nyomja a gyomrát (vigyázz, ha túl fentre teszed visszajön egy jó adag tejcsi)

S paskoltam a hatat, néha járkáltam vele. Kb.15-20p alatt kijött a büfi, de volt amikor elég volt kb.5perc is.

De amikor 20 perc után sem jött, szepen hasra fektettem, néha a lábat maga alá tettem, s úgy alvás közben kijött (ha kijött). Amikor nem, akkor tornáztattam.

Textil pelust érdemes a feje alá tenni ha hason van, ha oda bukik akkor felfogja.

2021. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!