Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Növekedési ugrás esetén...

Növekedési ugrás esetén mennyi idő, mire a szervezetem is alkalmazkodik a megnövekedett igényekhez?

Figyelt kérdés
Illetve csak azt hiszem, hogy ez lehet a baj. Minden szoptatás legalább másfél óra, de naponta 1-2x van olyan jelenet, amikor gyakorlatilag 4-5 órán keresztül tart az evés. Ez nagyjából úgy néz ki, hogy 20 percet eszik, utána vagy sír vagy belealszik, de nem sok időre, 5-10 percekre, majd újra kér. Van lefagyasztva vmennyi tejem, kipróbáltam, hogy miután megevett mindent, ami volt, akkor még a fagyasztóból kapott 60-80 ml-t pluszban, innen gondolom, hogy több az igény, mint amit egyelőre adni tudok. Mit tanácsoltok? Most már napok óta 14 óra megy el gyakorlatilag etetéssel, valamit nem csinálok jól, de nem tudom mit.
2021. ápr. 1. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatási tanácsadóhoz fordulj.


Lassan le kell rövidülnie a szoptatások hosszànak.

Ha nem, akkor az utalhat sok mindenre.. erre egy szakember tud csak válaszolni.

2-3 nap alatt szokott alkalmazkodni általában.

Nálunk 1 nap 2 ejjel volt mind a 2 gyerekemnél.

3 hetsen 6 hetesen 3 hónaposan

6 hónaposat nem vettem észre

2021. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Pàr nap alatt megnő a tej mennyisège.
2021. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
5 hetes
2021. ápr. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!