Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalat ezekkel az elektro...

Tapasztalat ezekkel az elektromos mellszívókkal? "Esperanza Bebita ECM001B elektromos" Bebumi típusok Válaszokat köszönöm előre :)

Figyelt kérdés
Az Esperanzat egyik oldalon nagyon dícsérik. Vajon tényleg annyira szuper az árához képest?

2021. ápr. 22. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ezekkel nincs tapasztalatom és tudom hogy erről szól a kérdés, ezért bocsi :) viszont én is elektromost használok, Cangaroo Gentle Touch elektromos mellszívó. Imádom, annyi, hogy a pici üvegethelyett egy nagy mam cumisüveget tekertem rá, így nem kell öntögetni. 2 funkció van rajta (masszázs és fejés) 15 erősségi fokozat, amiből nekem pl elég az 5ös :)
2021. ápr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Bebumi van,tökéletes,még a kórházban is kérdezték a csecsemősök,hogy hol vettem 😁
2021. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen lányok a válaszokat :)

Kedves 2-es pontosan milyen típusut használsz? :)

2021. ápr. 28. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyet használok,lassan 10 hónapos a fiam,sokszor fejem még és eddig semmi baja.😊

[link]

2021. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Kipróbálom én is :)

2021. ápr. 29. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen,jójó😁😊
2021. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Érdeklődnék hogy neked is beállt e a mellszívó?

Én is ezzel a márkával szemetek éppen.

2021. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!