Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Leszeretném szoktatni a babám...

Leszeretném szoktatni a babám az éjszakai szoptatásról; hogyan?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kisfiam, mostanába már jól alszik, 1x max 2x kel, ritkán át is alussza az éjszakát, hogyan tudnám leszoktatni az éjszakai cicizésről?

Cumija nincsen és nem is szeretnék neki adni.


2021. ápr. 25. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érdekelnek a tippek


A lányom azt hagyta anno el utoljára..


A fiam pedig szinte csak éjjel szoptatom szintén ,13 hónapos.

2021. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Adj neki cumisüvegből vizet szerintem.
2021. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbát megér ( nálunk nem vált be..1.)
2021. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen most nekem is az jutott eszembe, már bekészítettem a szobájába a vizet ;)
2021. ápr. 25. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy próbát megér. Nekem a fiam nem fogadta el. Csak akkor szokott le az éjszakai ciciről mikor elválasztottam (1,5 évesen). Megjegyzem ugyanúgy kel 1-2szer csak már nem kell felvenni.
2021. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
2es vagyok. Szerintem alapból nem azért kel ugye mert éhes. Hanem maga a szoptatás miatt. Vagy megpróbálod lassacskán, mondom lassacskán, ne kövezzetek meg, leválasztani, vagy hagyod, hogy amíg igénye van rá szopjon ha akar. Megértem, hogy nem akarsz cumit adni neki, de az is lehet, hogy meggondolod magad egyszer, csak hogy végre nyugodtan aludhass. Bár ha idáig nem cumizott, kétlem, hogy kelleni fog már neki.
2021. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lassan amúgy is szeretném leválasztani mert alig van már tejem, reggel este szopizik már csak meg ugye éjszaka ha úgy van, de nem elég már neki, estére is kell tápszer.

Cumit tényleg nem szeretnék :)

2021. ápr. 25. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem. Ha viszont úgy érzed, hogy kész vagy rá, vagy tápszert adj neki éjjel is, hogy lassacskán teljesen elapadjon a tejed, vagy vizet. De ez csak az én tanácsom, a fiam 4 hónapos kora óta tápszeres. :)
2021. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. ápr. 26. 08:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2021. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!