Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez szerintetek is nagyon gáz?

Ez szerintetek is nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy anyukával a játszótéren akinek márciusban volt 2 éves a fia és még szoptatja. Én kislányom 5 éves. Átjöttek hozzánk és egyszer csak a kisgyerek elkezdte az anyja mellét nyomkodni és mondta cici cici, a nő meg elkapta a mellét és a nappali közepén szoptatta, pedig mondtam, hogy menjenek be a szobába nyugodtan. Azt mondta így nyugszik meg a gyerek csak, de nem is volt nyugtalan előtte úgyhogy nem is értem. Viszont ez nekem nagyon kellemetlen volt sőt undorító is egyben. Én is 1 éves korig szoptattam a lányom, de diszkréten, sőt a férjem is pont itthon volt, de kint volt az udvaron, kislányom is csak nézett.

#Szoptatás,
2021. máj. 6. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem gàz. Pici gyerek, nèha szopik. Ha az a gyerek is 5 èves lett volna, akkor gàz lenne.
2021. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk ugyanígy 2 éves volt egy gyerek, akit ismertünk és még szopott. Én megmondtam neki, amikor nálunk voltak, hogy legyen szíves külön vonulni. Nem bántóan, hanem kedvesen dr határozottan. Nekem is otthon volt a férjem. A saját házunkban nehogy már mi érezzük magunkat sz.rul mert valaki nem képes abbahagyni egy 2 éves szoptatását NYILVÁNOSAN!
2021. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Na..az ilyen anyukákkal nem vagyok hajlandó egy levegőt szívni, aki szerint undorító ha szoptatja az anya a 2 éves gyerekét. Nem a férjed jelenlétében kapta elő . Te meg nő vagy és úgy gondolta előtted nem szégyelli mert neked is van gyereked,tudod milyen ez.
2021. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdés már volt egyszer...
2021. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Azért álljunk már meg. Nem az itt a baj, hogy szoptatja a 2 évest hanem hogy paraszt. 2 éves már kibírja (sőt egy 2 2 hónapos is) ha arrébb kell menni. Az ilyen anyukától én is rosszul vagyok. Persze szoptassunk évekig meg szoptassunk mindenhol. Mindenkinek a maga dolga, de ne is nyomja más képébe.
2021. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Igazából ez intelligencia kérdése, hogy szoptatok-e 2 évest mások előtt vagy sem. Gusztustalan...
2021. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

4

Én is emlékszem



Nem, semmi gond nincs vele..

2021. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Én 10 hónaposan leválasztottam gyerekem, mert én éreztem magam rosszul, hogy egy izgő-mozgó már-már nagyember formát öltő gyerek szopkodja, tapogatja a mellem. 2 napig kérte, aztán azóta se. Köszöni, jól van, már iskolás.

Tudjátok, hogy a nagyon sokáig tartó szopás amúgyis valami lelki probléma? Barátnőm gyeremeke 3 éves koráig szopott és ezt is kérdezte tőlük a pszichológus mikor autizmus gyanúval mentek oda. Állítólag sok autista gyermek szopik 2-3, akár négy éves korig.

2021. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is undorító.. De a kérdés valóban volt már.
2021. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés már többször volt, szerintem a szoptatásfétises vár "anyagot". Nem vagyok paranoid, csak sajnos nem egy beteg privátot kaptam.
2021. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!