Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt tudom hogy a kukorica...

Azt tudom hogy a kukorica puffaszt, de mi a helyzet a pattogatott kukoricával szoptatás alatt? Vannak ezzel tapasztaltok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a pattogatott kukorica nem puffaszt.


Egyébként szerintem mindenkinek ki kell tapasztalnia, hogy mire hogy reagál a babája. Az első pár hétben persze muszáj az óvatosság, de később azért lehet ám próbálkozni. Nekem egyik babám se volt hasfájós, ehettem akár babot-káposztát is.

Ellenben a kimondottan szoptatás alatt fogyasztandó laktoherb tea hasfájást okozott nekik :S De ez is csak eleinte, mert amikor a kicsi 3 hós korában újra mertem inni, akkor már semmi baja nem volt tőle :)

2010. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én elég sok pattogatott kukoricát eszem, egyébként csoki helyett:) nálam ez a diéta.

7 hónapja szoptatok, de eddig nem okozott gondot sem ez, sem más. amikor 1-3 hónapos koráig hasfájós volt a babám, akkor is mindegy volt, mit ettem, így is, úgy is fájt neki.

2010. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt gond soha a pattogatott kukoricával. Nagyon szeretem! :) És elég sokat is eszek belőle.

Imádtam moziba járni, úgyhogy ha elalszik a kisfiam, beteszek valami jó kis filmet, csinálok egy kukoricát, és leülök filmet nézni. A filmeket általában nem tudom végig nézni, mert 30-40 perceket alszik a fiam, de ez az idő pont elég arra, hogy elfogyjon a kukorica! :))

2010. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)))
2010. aug. 24. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!