Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig normális, hogy...

Mennyi ideig normális, hogy rendszertelen a ciklusom?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5 hónapos. Csak szopizik, mégis megjött a 6.héten. Most megint megjött, 39. napon.


Szoptatás alatt végig normális, hogy rendszertelen? Terhesség így voltaképpen bármikor lehet?



2021. máj. 28. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most 3.gyerek után felborult. 🤷‍♀️ Fél éves most kislányom, 4 hónapig szoptattam.

Megjött rögtön gyermekágy után, utána 2x 21 napra, 1x 22.napra majd 54 napra, most megint 21-23 nap között fog megjönni.

2021. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen normális.

Egyébként lehet még lochia is simán, 4-6, másoknak 10-12 hétig is eltarthat, ezt nőgyógyász mondta. A középső után nekem 3 hónapig volt, több szünettel, amikor már sárgás savó is alig jött, utána megint piros, de az is még lochia volt. A menzeszem csak 11 hónapos korában jött meg, 30-35 napos lett a ciklusom. A pici születése után csak 5 hétig volt lochia, még nem jött meg, 5 hónapos

2021. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem lochia. Nagyon gyenge vérzésem volt, 3 hétig tartott. Orvos a 6 hetes uh-n látta, hogy ez már mensi.
2021. jún. 3. 14:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja megjegyzem, hogy nekem mindig 32-33 napos ciklusom volt. Sőt, amikor a baba megfogant, akkor csúszott is. Akkor lettem kb.várandós, amikor meg kellett volna jönnie, 13 nap késésnél lett csak a teszt is halvàny pozi
2021. jún. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!