Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás befelé forduló...

Szoptatás befelé forduló mellbimbóval sikerült valakinek kiemelő nélkül?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, de lapos illetve befelé forduló mellbimbóm van. Nem tudom hogy így hogy lehet. Mellbimbó védőt azt a szilikonos nem akarok. Barátnőmnek olyan volta de csak szenvedtek vele az elmondása szerint.

Én arra gondoltam hogy amíg nem leszek terhes illetve utána amíg lehet vannak olyan eszközök amik kímélik és a rendszeres használattól úgy is marad. Valaki használt ilyet? Vagy hogy lehetne megoldani?



2021. jún. 8. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A baba megoldotta magának, gond nélkül tudott enni
2021. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy ez gond lesz nálam, de a csecsemős nővér megnyugtatott, hogy a baba idővel kiemeli magának a mellbimbót, ahogy szopik, és tényleg így volt. A kórházi szobában viszont nagyon befűtöttek, baromira melegem volt és izzadtam, ezért ott egy kis hideg vizet locsoltam szoptatás előtt a mellbimbómra, hogy jobban kiemelkedjen.
2021. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is befelé fordult, de tényleg a baba megoldja magának. Elsőnél még nehezebben ment, de másodiknál már abszolút kifelé fordul.
2021. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem hidegre sem jön ki. 🙄

Ezért tartok attól hogy úgy hogy kapja be a baba?

2021. jún. 8. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan mellbimbó, ami nem jó a babának. Maximum ha nincsen mellbimbó, de tényleg :D

Úgy vannak ők “kitalálva”, hogy megoldják a szopizást :) Esetleg ha nagyon nem megy, akkor fejőgéppel egy picit előtte kiemelheted, a vákuum segít.

2021. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is befele forduló. Kicsit nehezebben kezdtem mind a 4 gyerekkel a szoptatást, mint akinek kiáll a bimbója. De megoldották maguknak. Magadnak ki tudod nyomni. Majd a csecsemősök megmutatják :)
2021. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!