Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos tejpompa leallit...

Az elektromos tejpompa leallitja a tejtermelest?

Figyelt kérdés
Az a problema, hogy barhogy/barmivel probalkozom, a kicsi nem akar cicizni. Csaszarral szultem es a tejem nehezen indult igy a korhazban tejporozni kezdtek, semmi segitseget nem kaptam hogy ez a szoptatas dolog hogy mukodik vagy hogy kellene csinalnom. :( Valoszinu az a gond hogy hozzaszokott a cumisuveg hasznalatahoz, egyedul az ejjeli eteteseknel cicizik gondtalanul, nappal par perc utan orditasban tor ki es huzigalja fel a labait, mintha gorcsolne, de ha cumibol adom neki semmi gond. Tenyleg nem ertem mi lehet a gond, mindent kiprobaltam. Az erdekelne hogy igy ha csak fejessel sikerul anyatejet adnom neki, el fog menni a tejem? :( Sajnos a mintaanyukak ezzel riogatnak, hogy az elektromos tejpompa leallitja a tejtermelodest... Valakinek van tapasztalata ebben? Van valami praktika esetleg hogy ne alljon le a tejtermeles? Rengeteget stresszelek emiatt es mar nagyon ketsegbe vagyok esve :(

#baba #tej #Mellpompa #Elektromos mellszivo
2021. jún. 14. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem hülye ő, tudja, hogy ha eleget tombol, kapja tőled az üveget. Ne adj neki üvegből. Feküdj mellé félmeztelenül, kínáld neki a melled, de ne erőszakkal. Sírni fog, de erősnek kell lenned. Egy idő után rá fog majd fanyalodni. Lehet, hogy 1-2 napig kevesebbet eszik majd, de bele fog törődni idővel, nem fog éhenhalni. Kemény volt, de én is végigcsináltam ezt, a lényeg a következetesség.
2021. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ja, és próbáld mindig ébredések után kínálni, olyankor még bambábbak, jobban elfogadják a mellet.
2021. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Ezen ne stresszelj, felesleges. Ha elapad, a tápszer tökéletes 🙂

Első gyerekemet nem sikerült szoptatnom, csak fejtem neki, 6 hónapos koráig nem apadt el, onnantól sem lett volna gond, csak meguntam a fejést😅

Dupla mellszívó praktikusabb ilyen célra. Az első 3 hét volt nehezebb, akkor kb napi 8szor 20 percig fejtem neki, majd már nem kellett ennyiszer, sem ilyen sokáig fejni, kb 4-6szor 10 perc alatt meglett az elegendő mennyiség, még eladományozni is tudtam🙂 nem szabad rágörcsölni, rengeteg vizet kell inni, eleget enni és nem apad el.

2021. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítja le a mellszívó a tejtermelést, inkább arról van szó, hogy nem indítja be olyan jól, mint amennyire a baba tudná. Ne stresszelj rajta, mert az tényleg le tudja állítani! Örülj annak, amennyi tejet a melledből ki, a babába meg bele tudsz varázsolni, de közben keresd a megoldást. Kérj tanácsot a védőnőtől, de a legjobb lenne, ha szoptatási tanácsadó segítségét is kérnéd. Ha nem adod föl, előbb-utóbb menni fog. De ha mégse, akkor se ostorozd magad - amit tudtál, megtettél.
2021. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!