Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az újszülött szempontjából...

Az újszülött szempontjából számít, hogy mekkora a bimbóvédő? Vagy a mellbimbóm mérete számít?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem számít, a csupasz bimbó mérete sem számít, viszont a nem megfelelő méretű bimbóvédő lehet kényelmetlen, én pl a legkisebb méretet vettem és ez passzolt tökéletesen.
2021. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg a bimbóudvar mérete számíthat, mert nem tud annyit ,,beleszívni" a bimbóudvarból.
2021. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Először a Mam 1-es,legkisebb méretét használtam, kisebesedett a mellbimbóm tőle,mert szerintem nem volt elég nagy a mellbimbómnak, a babám sem jól kapta be valószínűleg, sokszor csak cumizott rajta. Most vettem egy Avent M-es méretet, ez jónak tűnik méretben, csak olyan óriási, félek a kis újszülöttemnek túl nagy lesz.

Egyébként azért kezdtem használni többek tanácsára, mert befelé forduló mellbimbóm van, de a sok szívás hatására talán már kijjebb jött. Remélem sikerrel járok, mert a seb miatt ki kellett hagyni kicsit

2021. jún. 30. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Drukkolok! :)
2021. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Beforduló bimbóra inkább kiemelőt javasolnak
2021. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Számít. Sok babánál problémát jelent az elején, hogy elég nagyra nyissa a száját, hogy ne csak a mellbimbót végét cuppogtassa (ettől sebesedhet natúrban), hanem egészben az udvar egy részét is beleértve.

Ja igen: kiemelő és védő nem ugyanaz.

2021. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!