Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáshoz könyveket tudtok...

Szoptatáshoz könyveket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be? Mi volt hasznos?
2021. júl. 12. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Fb szoptatási tanácsadás kérdezz felelek

Sokmindenről olvashatsz és szakemberektől kérdezhetsz

2021. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

A szoptatás női művészete


[link]


Nagyon szuper könyv. Nemcsak a szoptatás előtt érdemes olvasgatni. Valójában az elválasztásig/elválasztódásig hasznos és praktikus gyakorlati tanácsokkal szolgál.

Csak ajánlani tudom.

2021. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Az 1-es által említett csoport.

A leginkább hasznos az volt, ès a szoptatásaim sikeressègènek a kulcsa is az volt.


Útmutató szoptatáshoz könyv sem rossz.

2021. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lll.hu
2021. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyen ábrák, miután második gyereknél már kínomban nem tudtam mit kitalálni, hogy hogyan jöjjek rá, hogyan kell megfelelően szoptatni, így nekiálltam angolul is segítséget keresni. Az orra felé kell irányítani a mellbimbó csúcsát, én pedig mindig a szájuk közepét céloztam meg vele.


[link]


Előtte többszörösen túlvoltam az lll.hu-n, volt szoptatási tanácsadónk, olvastam könyvet, cikkeket, semmi nem segített. Utána értetlenül álltam, hogy ezt miért nem magyarázzák el sehol ilyen egyszerűen. - Hozzáteszem, nálam mindkét gyerek nagyon pici szájú volt, a szobatársam babája legalább 4-szer olyan nagyra tudta nyitni a száját. A második gyermekemnél mondta is a hazaengedős vizsgálatot végző orvos, hogy milyen pici a szája, nem lesz egyszerű a szoptatás. De a kisebbik babámnak talán ösztönösen is jobban ment, illetve ez a kép segített.

2021. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtatok!
2021. júl. 12. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat Ina May könyvére: [link]
2021. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!