Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik elektromos mellszívóval...

Akik elektromos mellszívóval fejnek mennyi időbe telik? Ki melyik elektromos mellszívót ajánlja? Aki csak fejéssel és cumisüvegben etette a babáját mennyi ideig tudta csak anyatejjel táplálni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elején volt nehéz, ameddig beindult a tejem. Napi 8szor 20 perc, mindkét mellből, Lansinoh dupla mellszívóval. Aztán fokozatosan csökkentettem a fejést, mert 10-15 perc alatt is rengeteget sikerült fejnem. A babám 7 hónapos korában hagytam abba. Adományoznom is sikerült anyatejet. Az első nehezebb hetekben kellett tápszert adnom, utána már nem volt rá szükség. Kicsit viccesen néztem ki, de én magamra szerkesztettem a mellszívót, a melltartómat lyukasztottam ki, az a helyén tartotta, közben szabad volt mindkét kezem és egy helyben ülni sem kellett.

Nem így terveztem, de sajnos a babám nem tudott rendesen enni, az első perctől kezdve elutasította a szoptatást, tanácsadó ide vagy oda..

2021. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Avent mellszívóm volt. Be sem indult így rendesen a tejem. 3 hónaposan már teljesen tápszeres volt. Pedig napi több órát lógtam a gépen. A legnagyobb mennyiség amit le tudtam fejni az 90 ml volt.

Persze azt sose tudom meg, hogy a mellszívó volt-e a rossz, lehet, hogy más esetben sem lett volna több. Fene se tudja...

2021. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén nekem nem jött be az elektromos.


Medela volt pedig, nem noname.


Sokkal lassabban szívott, mitn ahogy én gondoltam. Fájt is, zavart az egész...


En végül kézi mellszivoval fejtem (Lansinoh) kB 10 hós koráig.

2021. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Medela volt az elektromos, Lansinoh a kézi. Mindkettőt használtam, mikor mi jött jól. Ha úton voltunk, a kézi volt egyszerű. Ha fixen fejni akarsz, nem tudod kikerülni, mert ha pl. elmentek programra, akkor el tudod vinni a steril fejőt, frissen lefejed, amikor enni akar és már kaphatja is.

1 évig csináltam, sok szaporító fejés és váltott géphasználat.

2021. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!