Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen "lelki sérülései"...

Milyen "lelki sérülései" lehetnek egy babának a hirtelen elválasztástól?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom, hogy mennyire megviselheti a gereket, meg lelki serüléseket okoz stb...jó, de milyeneket?
2021. júl. 29. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyen, nem lesz töle baja.
2021. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Az anyának sokkal nagyobb lelki sérülést okoz, mint a gyereknek. Nem hiába mondják, hogy egy anyának a szuri is jobban fáj...
2021. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Semmilyen...
2021. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Megrendül az anyàba ès a vilàgba vetett bizalma. Ha kisebb ès nem èrti mèg a helyzetet, sìr torka szakadtàbòl, akkor tùl sokaig lesz tùl magas a kortizolszintje.
2021. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért rendülne meg a bizalma??? Attól még táplálja, ellátja, babusgatja, nem?
2021. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanazt írnám,mint a 4es,de látom,csak a lepontozás jár érte. Kérdező,olvass szakirodalmat, jobban jársz.
2021. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

4-6-os: NEM arról van szó, hogy a gyerek attól kezdve nem kap enni, hanem CSAK ARRÓL, hogy nem az anya melléböl kapja a tejet, hanem üvegböl!

Ennyitöl nem rendül meg semmiféle bizalom benne, nem fog üvölteni, semmi baja sem lesz!

2021. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha elfogadja az üveget
2021. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Szakirodalom szerint az orális fixáció egyik oka lehet. Azok a felnőttek sokat beszélnek, esznek, rágcsálnak, "mindig van valami a szájukban" , hajlamosabbak rászokni a cigire. (Rám mondjuk majdnem mind igaz, de anyám szerint szó sem volt hirtelen elválasztásról.) Lehet nyugodtan nyomogatni a pirosat, én nem tudom, hogy igaz-e, de mondjuk a kérdés úgy szólt, hogy milyen következménye lehet, hát én ilyenről olvastam🤷Aki nem hiszi, járjon utána.
2021. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!