Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » MAM , Avent, Tomme tippe,...

MAM , Avent, Tomme tippe, Medela kézi mellszívó, Momert elektromos mellszívó közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Mam kézi mellszívóról hallottam rosszakat.

Aventról (kézi) jókat. Tomme tippe szettbe megérné de nem tudom jó lehet-e,(gyanus hogy egy cumisüveg 3000ft,de szettbe 20ezer,és annyi minden van benne) momert elektromos nem drága, meg is venném ha tudnám hogy jó.

Ár-értékarány érdekelne.


2021. júl. 30. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lansinoh elektromos
2021. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kézi nem vált be, mert többször volt ínhüvelygyulladásom és nagyon fájt a kezem tőle.

Ha más márka is jó, első babámnál babyono elektromosat használtam, teljesen jó volt, hatékony, nem volt drága sem. Második babámnál bebumi dupla elektromos mellszívót vettem, ez sem drága, azt hiszem most kb 17ezer ft. Hatékony és gyors volt. Nekem szükségem volt rá, mert rengeteget tudtam fejni még szoptatás után.

2021. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem lorelli baby care vált be.
2021. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lansinoh!
2021. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem avent elektromos volt a legjobb
2021. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 elektromos és egy kézi mellszívóm volt.

A kézi Tomme tippee nekem nem vált be, de nekem nagy a mellem. Lehet emiatt ez a nagyon pufi tölcsér állandóan elmozdult.. az utálatos volt


A második egy Lorelli volt. Az nagyon szuper. Szív még így kinyirhatatlan de nekem kellett egy másik is, mert tejleado voltam és egyszerre kettővel fejtem, így vettem egy lansinoh gépet. Na nekem az tok nagy csalódás volt. De! A tolcsere annak a legjobb


A második gyereknél nem akartam elővenni ezeket így vettem egy avent elektromost. Az is jó, meg úgy kb a nagy átlag ezt veszi meg, így sok véleményt találsz majd róla a neten. Közepesen erős és átlagos gép. A másodiknál én alig használtam mert már nem voltam leadó.

2021. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!