Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, hogy a szoptatás...

Van olyan, hogy a szoptatás már rámegy az anya egészségére?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam már csak éjszaka illetve este az elalvashoz szopizik megszámlálhatatlan alkalommal. Mindig vékony alkat voltam (162/50-53), de most már ott tartunk, hogy alig vagyok 47kg :( Borzalmasan nézek ki és borzalmasan is érzem magam. Nem tudom eldönteni, hogy ez a szoptatás vagy a rengeteg ébrenlét miatt van? Egyáltalán az elválasztás segít valamit az éjszakákon?

Nem szeretném erőszakkal leválasztani, de magamban már imádkozom érte, hogy magától elhagyja hátha változnak a dolgok :(



2021. aug. 6. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Van olyan. Simán válaszd el nem fog belehalni. Akkor sem, ha mindjárt jönnek a véranyák és megégetnek máglyán.
2021. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Én úgy hagytam abba 2 év után, hogy kb élő halott voltam. Csonttá fogytam, vérszegény és sápadt. Legalább 2 év kellett, hogy magához térjen a testem.
2021. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fuu akkor új kérdés: hogy mondjam meg anyosomnak hogy igaza van, úgy hogy azért ne bízza el magát 😂

Viccen kívül, köszönöm a válaszokat!

Hogy választottátok le?

2021. aug. 6. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Át kéne gondolnod mi a fontosabb: a gyerek még szopjon x ideig, vagy legyen egy egészséges anyja aki fel tudja nevelni...Az anyósod meg nem az ellenséged, hogy nehogy igaza legyen.
2021. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos. Én is nemrég írtam ki kérdést, alapjáraton 164 cm/54 kg vagyok. Májusban született a második babám és most 46 kg vagyok, pedig rengeteget eszem, vitamint szedek stb.

Ugyanígy jártam az első babával is, de nekem elapadt a tejem magától pár hónap után, szerencsére a kisfiam simán elfogadta helyette a tápszert. És nem lehetett éjszakázás miatt, mert pár hetes korától átaludta az éjszakákat.

2021. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Anyosnak mond h elvalasztotta magat
2021. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én meg a levegőtöl is hízok😭😭😭😭szoptatás + egy 10 es a nem csekély 20 hoz😭😭😭😭

Mért nem lehet át adni szívesen adnék mindenkinek 🥰

2021. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Orvos, védőnő mit mond? Ha az orvos javasolja, hogy a te egészséged érdekében szükséges, akkor válaszd el a babát, ez nem kérdés.
2021. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok!

Valaki esetleg tudja ennek a hátterét, hogy mitől lehet? Túlságosan a tejtermelésbe fekteti az energiát a szervezetem vagy valami ilyesmi? Csak úgy kíváncsiságból.

Az anyósos rész csak poén volt, halistennek jó a kapcsolatunk :)

Utolsó, annyira hülye vagyok, de ez halál komolyan eszembe se jutott!!😂Köszi, amint lehet megkérdezem!

Azóta úgy néz ki kezdi magától letenni. Legalábbis 3. napja már egyáltalán nem fogadja el csak az esti altatáshoz, úgyhogy remélhetőleg most már helyre áll a rend minden tekintetben :)

2021. aug. 8. 11:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!