Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyivel fürdetés előtt...

Mennyivel fürdetés előtt eszik utoljára babátok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk fél 8kor van fürdés? 2 hetes babárol van szó.
2021. szept. 10. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam úgy volt hogy fürdetés után tettem le aludni és szopi közben aludt el.
2021. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem h vmikor biztos evett még furdetes előtt egy ilyen pici baba sokat igényli a cicit (igény szerinti szoptatás miatt pl) és a furdetes előtt mikor volt az utolsó? H ne kavarja fel a gyomrát a furdetes. Azért kérdem. Mert mi fél 8kor furdunk és mivel igény szerint szoptatok jóformán mindig cicin van. De közvetlenül furdetes előtt csak nem kene h tele legyen nagyon a pocakja
2021. szept. 10. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan mint a strandon! Nem lepi el őt nyakig a víz, nem nyomja a pocakját, szóval bármikor fürdetheted. Akár köz evés után is
2021. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2021. szept. 10. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hetes a baba, közvetlenül fürdés előtt is eszik, szintén állandóan cicin van.
2021. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hetesen nálunk is folyton cicin volt, ráadásul nem is volt megközelítőleg sem napirendünk, szóval random böktünk rá az órára, hogy akkor mostantól ez lesz az esti rutin kezdete. Amit meg a gyerek nyilván nem tudott :D Idővel belerázódott. De simán volt olyan, hogy lefordult a cicimről és én már adtam is át apának fürdeni. Vagy miután már véget ért a gyermekágyi időszak és nem véreztem, együtt fürödtem vele két szopi között. Sosem volt baj a pocakjával.
2021. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!